Webinář Daniela Nytry "Automatizace prodeje"Webinář Daniela Nytry "Automatizace prodeje"0%

Daniel Nytra Webinář: Automatizace prodejeNa tomto online živém vysílání s názvem "Automatizace prodeje" se naučíte využívat potenciál emailového marketingu a automatizaci prodejních emailů. Celý webinář pro Vás připravil odborník na oblast online marketingu Daniel Nytra.Pro koho je určen webinář "Automatizace prodeje"Toto vysílání je pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat v oblasti online marketingu a získat krokový návod, jak jej realizovat efektivním způsobem. O webináři "Automatizace prodeje"V tomto online vysílání obdržíte postupný manuál, jak nastavit systém activecampaign, aby prodával na internetu. Konkrétně se můžete těšit na tento obsah:proč a jakým způsobem lidé přemýšlejí na Internetu,registrace a následné nastavení systému,ukázka importu již stávajících kontaktů,nastavení anti-spamové kontroly,vytvoření základních prvků pro emaily,vytvoření složitějších procesů prodeje,možnosti napojení na Vaše stánky aprostor pro Vaše dotazy.O autorovi webináře "Automatizace prodeje"Daniel Nytra v oblasti marketingu působí už 16 let. Soustředí se na oblast marketingu, reklamy, sociálních sítí, technických pozadí stránek, mobilních aplikací a internetu obecně.
Zdarma

Popis

Webinář: Automatizace prodeje

Na tomto online živém vysílání s názvem "Automatizace prodeje" se naučíte využívat potenciál emailového marketingu a automatizaci prodejních emailů. Celý webinář pro Vás připravil odborník na oblast online marketingu Daniel Nytra.

Pro koho je určen webinář "Automatizace prodeje"

Toto vysílání je pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat v oblasti online marketingu a získat krokový návod, jak jej realizovat efektivním způsobem.

O webináři "Automatizace prodeje"

V tomto online vysílání obdržíte postupný manuál, jak nastavit systém activecampaign, aby prodával na internetu. Konkrétně se můžete těšit na tento obsah:

  • proč a jakým způsobem lidé přemýšlejí na Internetu,
  • registrace a následné nastavení systému,
  • ukázka importu již stávajících kontaktů,
  • nastavení anti-spamové kontroly,
  • vytvoření základních prvků pro emaily,
  • vytvoření složitějších procesů prodeje,
  • možnosti napojení na Vaše stánky a
  • prostor pro Vaše dotazy.

O autorovi webináře "Automatizace prodeje"

Daniel Nytra v oblasti marketingu působí už 16 let. Soustředí se na oblast marketingu, reklamy, sociálních sítí, technických pozadí stránek, mobilních aplikací a internetu obecně.

Podobné kurzy z kategorie

Reklama v placených katalozích

0.0%
Ebook o firemních katalozích je hodnocen jako velice pozitivní a pro firmy …

Affiliate academy

0.0%
Mário Roženský vás ve 12 videích učí o affiliate marketingu. Zjistíte jak …

Conversion Academy

0.0%
Vytěžte ze svého webu maximum, zvště počet konverzí a prodávejte svým …