Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránkyNaučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky0%

David Kirš Webinář: Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránkyÚspěšný online podnikatel David Kirš za účasti Alice Kirš pro Vás připravili online vysílání na téma "Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky", v rámci kterého se bude vytvářet nový funkční web a prakticky krok po kroku uvidíte, jak na to. Tento webinář se uskuteční ve středu 9.9.2015 od 20:15 hod. Pro koho je určen webinář "Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky"Tento webinář je určen pro všechny, kteří se chtějí zabývat online marketingem a mají přesnou představu o tom, co chtějí prodávat a prezentovat. Je také výhodou základní počítačová znalost a orientace na Internetu. O online vysílání "Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky"V rámci webináře se můžete těšit na praktické kroky, v nichž se naučíte, jak během pouhých 120 min. vytvořit chytré a krásné webové stránky bez pomoci grafika, programátora a bez dlouhého trápení se u počítače. K tomuto všemu Vám pomůže nástroj MioWeb. Získáte tak možnost jednoduchým způsobem vytvořit web, který bude pracovat pro Vás.Co se na online živém vysílání dozvíte?Chytrý a revoluční způsob, jak stavět a spravovat vlastní webové stránky.Pět věcí, které nemohou na Vašem webu chybět a přemění Vaše stránky na prodejní automat.Praktický návod, jak za pouhých 120 min. sestavit plně funkční web na vlastní doméně (texty budou připraveny předem).Výše uvedené zvládnete bez pomoci grafika, programátora, IT pracovníka a tučných faktur.Na koho se můžete na webináři těšit?Celým webinářem Vás bude provádět David Kirš, který bude s Alicí Kirš stavět plně funkční web.Úspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.
Za email

Popis

Webinář: Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky

Úspěšný online podnikatel David Kirš za účasti Alice Kirš pro Vás připravili online vysílání na téma "Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky", v rámci kterého se bude vytvářet nový funkční web a prakticky krok po kroku uvidíte, jak na to. Tento webinář se uskuteční ve středu 9.9.2015 od 20:15 hod.

Pro koho je určen webinář "Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky"

Tento webinář je určen pro všechny, kteří se chtějí zabývat online marketingem a mají přesnou představu o tom, co chtějí prodávat a prezentovat. Je také výhodou základní počítačová znalost a orientace na Internetu.

O online vysílání "Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky"

V rámci webináře se můžete těšit na praktické kroky, v nichž se naučíte, jak během pouhých 120 min. vytvořit chytré a krásné webové stránky bez pomoci grafika, programátora a bez dlouhého trápení se u počítače. K tomuto všemu Vám pomůže nástroj MioWeb. Získáte tak možnost jednoduchým způsobem vytvořit web, který bude pracovat pro Vás.

Co se na online živém vysílání dozvíte?

  • Chytrý a revoluční způsob, jak stavět a spravovat vlastní webové stránky.
  • Pět věcí, které nemohou na Vašem webu chybět a přemění Vaše stránky na prodejní automat.Praktický návod, jak za pouhých 120 min. sestavit plně funkční web na vlastní doméně (texty budou připraveny předem).
  • Výše uvedené zvládnete bez pomoci grafika, programátora, IT pracovníka a tučných faktur.

Na koho se můžete na webináři těšit?

Celým webinářem Vás bude provádět David Kirš, který bude s Alicí Kirš stavět plně funkční web.

Úspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.

Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.

Podobné kurzy z kategorie

ESHOP KURZ

0.0%
Audiovizuální vzdělávací kurz pro eshopy, který probíhá on-line. Součástí …

Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové…

0.0%
Webinář: Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky. …

Webinář: Ako vďaka Facebooku dokážete raketovo zlepšiť…

0.0%
Webinář na téma "Ako vďaka Facebooku dokážeteraketovo zlepšiť svoje podnikanie …