Workshop ke kurzu "Megabyznys" a prodeji na AmazonuWorkshop ke kurzu "Megabyznys" a prodeji na Amazonu0%

Zdeněk Steiner Workshop MegabyznysDne 18.9.2015 v Bratislavě a 19.9.2015 v Praze se uskuteční workshop k produktu "Megabyznys". Obsahem kurzu je prodej zboží na Amazonu. V chystaném workshopu uslyšíte důležité informace od lidí, kteří mají s tímto typem podnikání bohaté zkušenosti. Pro koho je určen workshop "Megabyznys"Tato živá akce je pro všechny, kteří se chtějí aktivně zapojit do podnikání na Amazon.com. Dozvíte se zde potřebné informace na Vaše otázky.Kdo Vás bude workhospem provázetNa workshopu se v tváří v tvář setkáte s mentory internetového kurzu "Megabyznys", kdy každý se zaměří na specifickou oblast podnikání. Konkrétně se můžete těšit naZdeňka Steinera - vlastní značka a design produktu,Tomáše Pulpána - komunikace s dodavateli, Jakuba Pavlovského - startování prodeje a Jan Faruše - výběr miliónového produktu.O chystaném workshopu "Megabyznys"Na workshopech v Praze a Bratislavě zazní mnoho užitečných informací, týkajících se prodeje na Amazonu od lidí, kteří jej aktivně realizují a jsou úspěšní. Dozvíte se, co je potřeba udělat a kdy. Progam akce bude záležet jen a jen na Vás, protože Vy a Vaše dotazy rozhodnou o směru, jakým se bude workshop ubírat.
90

Popis

Workshop Megabyznys

Dne 18.9.2015 v Bratislavě a 19.9.2015 v Praze se uskuteční workshop k produktu "Megabyznys". Obsahem kurzu je prodej zboží na Amazonu. V chystaném workshopu uslyšíte důležité informace od lidí, kteří mají s tímto typem podnikání bohaté zkušenosti.

Pro koho je určen workshop "Megabyznys"

Tato živá akce je pro všechny, kteří se chtějí aktivně zapojit do podnikání na Amazon.com. Dozvíte se zde potřebné informace na Vaše otázky.

Kdo Vás bude workhospem provázet

Na workshopu se v tváří v tvář setkáte s mentory internetového kurzu "Megabyznys", kdy každý se zaměří na specifickou oblast podnikání. Konkrétně se můžete těšit na

  • Zdeňka Steinera - vlastní značka a design produktu,
  • Tomáše Pulpána - komunikace s dodavateli,
  • Jakuba Pavlovského - startování prodeje a
  • Jan Faruše - výběr miliónového produktu.

O chystaném workshopu "Megabyznys"

Na workshopech v Praze a Bratislavě zazní mnoho užitečných informací, týkajících se prodeje na Amazonu od lidí, kteří jej aktivně realizují a jsou úspěšní. Dozvíte se, co je potřeba udělat a kdy. Progam akce bude záležet jen a jen na Vás, protože Vy a Vaše dotazy rozhodnou o směru, jakým se bude workshop ubírat.

Podobné kurzy z kategorie

Základy celostního zdraví

0.0%
Sekce zdarma za email, členská sekce placená! Co když řekneme, že existuje …

"Bez servítek" webinář Adriana Kolka a Jiřího Vokáče Čmolíka

0.0%
Webinář: Bez servítek. Na Webináři "Bez servítek" se dozvíte, co si Adrian …

3 největší mýty o email marketingu a 8 kroků k úspěchu

0.0%
David Kiš seznamuje diváky webináře s největšími mýty o emailmarketingu.