Ženský webinář Stanislavy Mrázkové "Podnikání z pláže v praxi"Ženský webinář Stanislavy Mrázkové "Podnikání z pláže v praxi"60%

Stanislava Mrázková Webinár: Podnikání z pláže v praxiNa neděli 20.9.2015 od 20:30 hod. pro Vás naplánovalá známá odbornice na plážové podnikání Stanislava Mrázková živé online vysílání na téma "Podnikání z pláže v praxi". Na webináři si budete povídat s šesti vítězkami tzv. Plážové výzvy, které prošly online kurzem "Podnikní z pláže" a v současné době rozjíždějí svůj byznys. Pro koho je online webinář určen?Webinář Stanislavy Mrázkové a dalších šesti žen je pro všechny, kteří chtějí rozšířit své povědomí o tzv. podnikání z pláže, zejména po praktické stránce. Kteří hosté vystoupí na webináři Stanislavy Mrázkové?Jak již bylo zmíněno, na webináři Stanislavy Mrázkové vystoupí vítězky online kurzu "Podnikání z pláže". Některé účastnice své podnikání teprve rozjíždí, jiné aktivně pracují na již rozběhlém byznysu. Na webináři kromě průvodkyně Stanislavy Mrázkové vystoupí Markéta Strnadová, Lucie Koubek, Miriam Štolfová, Jarmila Bednářová, Lada Věntusová a Anna Chmelařová. Každá ze zmíněných žen se věnuje rozdílnému předmětu podnikání, a proto tento webinář bude velice pestrý. O živém vysílání "Podnikání z pláže v praxi"Na tomto webináři zazní mnoho užitečných a především praktických informací, které se mohou stát velkým přínosem i pro Váš vlastní životní příběh. Konkrétně se na živém přenosu společně se šesti ženami bude hovořit o těchto zajímavých tématechjak objevily své téma podnikání a zda měly o něm či o sobě nějaké pochybnosti,jaké obavy, strachy a nejistoty musely překonat, než se aktivně pustily do akce,z jakého důvodu se do podnikání pustily a jaké mají očekávání,kolik energie, úsilí a času je stálo celkové nastavení procesu podnikání z pláže,jaká byla reakce jejich okolí, podpora či odrazování. O autorce webinaře Stanislavě MrázkovéStanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.
Za email

Popis

Webinár: Podnikání z pláže v praxi

Na neděli 20.9.2015 od 20:30 hod. pro Vás naplánovalá známá odbornice na plážové podnikání Stanislava Mrázková živé online vysílání na téma "Podnikání z pláže v praxi". Na webináři si budete povídat s šesti vítězkami tzv. Plážové výzvy, které prošly online kurzem "Podnikní z pláže" a v současné době rozjíždějí svůj byznys.

Pro koho je online webinář určen?

Webinář Stanislavy Mrázkové a dalších šesti žen je pro všechny, kteří chtějí rozšířit své povědomí o tzv. podnikání z pláže, zejména po praktické stránce.

Kteří hosté vystoupí na webináři Stanislavy Mrázkové?

Jak již bylo zmíněno, na webináři Stanislavy Mrázkové vystoupí vítězky online kurzu "Podnikání z pláže". Některé účastnice své podnikání teprve rozjíždí, jiné aktivně pracují na již rozběhlém byznysu. Na webináři kromě průvodkyně Stanislavy Mrázkové vystoupí Markéta Strnadová, Lucie Koubek, Miriam Štolfová, Jarmila Bednářová, Lada Věntusová a Anna Chmelařová. Každá ze zmíněných žen se věnuje rozdílnému předmětu podnikání, a proto tento webinář bude velice pestrý.

O živém vysílání "Podnikání z pláže v praxi"

Na tomto webináři zazní mnoho užitečných a především praktických informací, které se mohou stát velkým přínosem i pro Váš vlastní životní příběh. Konkrétně se na živém přenosu společně se šesti ženami bude hovořit o těchto zajímavých tématech

  • jak objevily své téma podnikání a zda měly o něm či o sobě nějaké pochybnosti,
  • jaké obavy, strachy a nejistoty musely překonat, než se aktivně pustily do akce,
  • z jakého důvodu se do podnikání pustily a jaké mají očekávání,
  • kolik energie, úsilí a času je stálo celkové nastavení procesu podnikání z pláže,
  • jaká byla reakce jejich okolí, podpora či odrazování.

O autorce webinaře Stanislavě Mrázkové

Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.

Podobné kurzy z kategorie

5 kroků k úspěšnému webu

0.0%
Co je potřeba udělat, aby byl váš web uspěšný narozdíl od 90 % ostatních?

Jak uspět při e-mail marketingu – průvodce pro začátečníky

0.0%
Ebook obsahuje základní tipy a rady čeho se vyvarovat při email marketingové …

Conversion Academy

0.0%
Vytěžte ze svého webu maximum, zvště počet konverzí a prodávejte svým …