Ženský webinář Stanislavy Mrázkové "Podnikání z pláže v praxi"Ženský webinář Stanislavy Mrázkové "Podnikání z pláže v praxi"60%

Stanislava Mrázková Webinár: Podnikání z pláže v praxiNa neděli 20.9.2015 od 20:30 hod. pro Vás naplánovalá známá odbornice na plážové podnikání Stanislava Mrázková živé online vysílání na téma "Podnikání z pláže v praxi". Na webináři si budete povídat s šesti vítězkami tzv. Plážové výzvy, které prošly online kurzem "Podnikní z pláže" a v současné době rozjíždějí svůj byznys. Pro koho je online webinář určen?Webinář Stanislavy Mrázkové a dalších šesti žen je pro všechny, kteří chtějí rozšířit své povědomí o tzv. podnikání z pláže, zejména po praktické stránce. Kteří hosté vystoupí na webináři Stanislavy Mrázkové?Jak již bylo zmíněno, na webináři Stanislavy Mrázkové vystoupí vítězky online kurzu "Podnikání z pláže". Některé účastnice své podnikání teprve rozjíždí, jiné aktivně pracují na již rozběhlém byznysu. Na webináři kromě průvodkyně Stanislavy Mrázkové vystoupí Markéta Strnadová, Lucie Koubek, Miriam Štolfová, Jarmila Bednářová, Lada Věntusová a Anna Chmelařová. Každá ze zmíněných žen se věnuje rozdílnému předmětu podnikání, a proto tento webinář bude velice pestrý. O živém vysílání "Podnikání z pláže v praxi"Na tomto webináři zazní mnoho užitečných a především praktických informací, které se mohou stát velkým přínosem i pro Váš vlastní životní příběh. Konkrétně se na živém přenosu společně se šesti ženami bude hovořit o těchto zajímavých tématechjak objevily své téma podnikání a zda měly o něm či o sobě nějaké pochybnosti,jaké obavy, strachy a nejistoty musely překonat, než se aktivně pustily do akce,z jakého důvodu se do podnikání pustily a jaké mají očekávání,kolik energie, úsilí a času je stálo celkové nastavení procesu podnikání z pláže,jaká byla reakce jejich okolí, podpora či odrazování. O autorce webinaře Stanislavě MrázkovéStanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.
Za email

Popis

Webinár: Podnikání z pláže v praxi

Na neděli 20.9.2015 od 20:30 hod. pro Vás naplánovalá známá odbornice na plážové podnikání Stanislava Mrázková živé online vysílání na téma "Podnikání z pláže v praxi". Na webináři si budete povídat s šesti vítězkami tzv. Plážové výzvy, které prošly online kurzem "Podnikní z pláže" a v současné době rozjíždějí svůj byznys.

Pro koho je online webinář určen?

Webinář Stanislavy Mrázkové a dalších šesti žen je pro všechny, kteří chtějí rozšířit své povědomí o tzv. podnikání z pláže, zejména po praktické stránce.

Kteří hosté vystoupí na webináři Stanislavy Mrázkové?

Jak již bylo zmíněno, na webináři Stanislavy Mrázkové vystoupí vítězky online kurzu "Podnikání z pláže". Některé účastnice své podnikání teprve rozjíždí, jiné aktivně pracují na již rozběhlém byznysu. Na webináři kromě průvodkyně Stanislavy Mrázkové vystoupí Markéta Strnadová, Lucie Koubek, Miriam Štolfová, Jarmila Bednářová, Lada Věntusová a Anna Chmelařová. Každá ze zmíněných žen se věnuje rozdílnému předmětu podnikání, a proto tento webinář bude velice pestrý.

O živém vysílání "Podnikání z pláže v praxi"

Na tomto webináři zazní mnoho užitečných a především praktických informací, které se mohou stát velkým přínosem i pro Váš vlastní životní příběh. Konkrétně se na živém přenosu společně se šesti ženami bude hovořit o těchto zajímavých tématech

  • jak objevily své téma podnikání a zda měly o něm či o sobě nějaké pochybnosti,
  • jaké obavy, strachy a nejistoty musely překonat, než se aktivně pustily do akce,
  • z jakého důvodu se do podnikání pustily a jaké mají očekávání,
  • kolik energie, úsilí a času je stálo celkové nastavení procesu podnikání z pláže,
  • jaká byla reakce jejich okolí, podpora či odrazování.

O autorce webinaře Stanislavě Mrázkové

Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.

Podobné kurzy z kategorie

Elite marketing web

0.0%
Nevíte si rady s webovou prezentací svého projektu? Tento kurz vám odhalí …

"Bez servítek" webinář Adriana Kolka a Jiřího Vokáče Čmolíka

0.0%
Webinář: Bez servítek. Na Webináři "Bez servítek" se dozvíte, co si Adrian …

Online Academy Club 2014

0.0%
Strategie a techniky, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání na internetu.