Akce Renaty Králové "Večerní zastavení nejen o online marketingu"Akce Renaty Králové "Večerní zastavení nejen o online marketingu"0%

Renata Králová Živé setkání: Večerní zastavení nejen o online marketinguNa listopadové dny naplánovala úspěšná podnikatelka Renata Králová několik akcí s názvem "Večerní zastavení nejen o online marketingu". Nejzazší termín se uskuteční v úterý 3.11.2015 od 18:00 hod. v Českých Budějovicích. Kromě užitečných informací také obdržíte cenné rady a tipy, které Vám přinesou rozšíření Vaší zákaznické základny. Pro koho je akce určenaTato akce je pro všechny současné či budoucí online podnikatele, kteří chtějí nastolit efektivní směr své činnosti. O akci "Večerní zastavení nejen o online marketingu"Toto živé sestkání s Renatou Královou se ponese v podnikatelském duchu. Obdržíte zajímavé informace a tipy, jak získat nové zákazníky. Naučíte se oslovovat neznáme lidi a přemýšlet jinak tím, že dokážete zákazníkovi vlézt doslova do hlavy a následně vytvořit nabídku, kterou nelze odmítnout. Tato akce představuje komorní setkání, jehož součástí je i hodinová konzultace po Skype nebo telefonu. Tématický směr akce se bude především odvíjet od Vašich dotazů a podnětů. Hlavní obsah akce je podnikání,prezentace na Internetu čiefektivní využívání Facebooku v podnikatelské činnosti. O autorce Renatě KrálovéRenata Králová, autorka tohoto ebooku, má v oblasti obchodu více než patnáctileté zkušenosti. Renata se specializuje na obchodní činnosti, marketing, vedení lidí, získávání nových zákazníků a lektorské činnosti. Všechny toto zmíněné aktivity propojuje s účinnou psychologií prodeje. Renatinou největší vášní je získávání nových reálných zákazníků pomocí nástrojů virtuálního světa Internetu a následná péče o zákazníky.
500

Popis

Živé setkání: Večerní zastavení nejen o online marketingu

Na listopadové dny naplánovala úspěšná podnikatelka Renata Králová několik akcí s názvem "Večerní zastavení nejen o online marketingu". Nejzazší termín se uskuteční v úterý 3.11.2015 od 18:00 hod. v Českých Budějovicích. Kromě užitečných informací také obdržíte cenné rady a tipy, které Vám přinesou rozšíření Vaší zákaznické základny.

Pro koho je akce určena

Tato akce je pro všechny současné či budoucí online podnikatele, kteří chtějí nastolit efektivní směr své činnosti.

O akci "Večerní zastavení nejen o online marketingu"

Toto živé sestkání s Renatou Královou se ponese v podnikatelském duchu. Obdržíte zajímavé informace a tipy, jak získat nové zákazníky. Naučíte se oslovovat neznáme lidi a přemýšlet jinak tím, že dokážete zákazníkovi vlézt doslova do hlavy a následně vytvořit nabídku, kterou nelze odmítnout. Tato akce představuje komorní setkání, jehož součástí je i hodinová konzultace po Skype nebo telefonu. Tématický směr akce se bude především odvíjet od Vašich dotazů a podnětů. Hlavní obsah akce je

  • podnikání,
  • prezentace na Internetu či
  • efektivní využívání Facebooku v podnikatelské činnosti.

O autorce Renatě Králové

Renata Králová, autorka tohoto ebooku, má v oblasti obchodu více než patnáctileté zkušenosti. Renata se specializuje na obchodní činnosti, marketing, vedení lidí, získávání nových zákazníků a lektorské činnosti. Všechny toto zmíněné aktivity propojuje s účinnou psychologií prodeje. Renatinou největší vášní je získávání nových reálných zákazníků pomocí nástrojů virtuálního světa Internetu a následná péče o zákazníky.

Podobné kurzy z kategorie

Seoakademie 2014

0.0%
Pronikněte do tajů SEO a posuňte své weby ve vyhledávačích nahoru.

Google AdWords: Reklama pro mobilní zařízení

0.0%
Webinář na téma Reklama pro mobilní zařízení pomocí reklamní sítě Google PPC.

Reklama v placených katalozích

0.0%
Ebook o firemních katalozích je hodnocen jako velice pozitivní a pro firmy …