Webinář ke kurzu Megabyznys "Z nuly na Amazon za 8 týdnů"Webinář ke kurzu Megabyznys "Z nuly na Amazon za 8 týdnů"0%

Zdeněk Steiner Webinář: Z nuly na Amazon za 8 týdnůPodívejte se na záznam webináře k online tréninku "Megabyznys" pod názvem "Z nuly na Amazon za 8 týdnů". Obdržíte zde zajímavé informace o samotném kurzu a zjistíte, jak se daří klientům, kteří už na Amazonu aktivně podnikají. Na webináři se potkáte se Zdeňkem Steinerem, Janem Furišem a zajímavými hosty.Pro koho je webinář určenTento záznam webináře je pro skutečné zájemce o kurz, kteří se chtějí aktivně zapojit do podnikání na Amazonu.O online vysílání "Z nuly na Amazon za 8 týdnů"Jak již bylo zmíněno, v rámci tohoto webináře se budete bavit na téma podnikání na Amazonu a odkryjete oponu online tréninku "Megabyznys". Dozvíte se zde praktické informace a příběhy lidí, kteří na této prodejní sítí aktivně působí. Konkrétně na webináři zaznělojak se na Amazonu daří hostům webináře - stejným lidem, jako jste Vy,jaké problémy na Vás mohou čekat při Vašich začátcích a jaká je druhá strana této mince, jaké strategie na výběr produktu a jeho následné výroby Vám doporučují zmínění hosté,zda je realné do těchto Vánoc dostat Váš produkt na prodejní síť Amazon.O autorech webináře "Z nuly na Amazon za 8 týdnů"Jak již bylo zmíněno, na tomto webináři se potkáte s autory kurzu Zdeňkem Steinerem a Janem Furišem a dalšími šesti hosty, kteří s Amazonem mají bohaté zkušenosti. Úspěšný podnikatel a obchodník Zdeněk Steiner pomáhá mnoha lidem plnit si své životní sny a cíle. Je majitelem největšího velkoobchodu s outletovým oblečením v podmínkách České republiky. Ve svých vzdělávacích programech nesměřuje svou pozornost pouze na dosahování úspěchu v obchodní sféře, ale zabývá se i všemi podstatnými aspekty lidského života. Zdeňkovo zapálení, nadšení a chuť do života je velice nakažlivé, nechte se tedy inspirovat.Jan Furiš je známý online podnikatel, který postavil pevný základ svým příjmům prostřednictvím  affiliate marketingu, síťovému marketingu a v neposlední řadě pomocí prodejní síťe Amazon.com, ve které se věnuje prodeji fyzických produktů.
Zdarma

Popis

Webinář: Z nuly na Amazon za 8 týdnů

Podívejte se na záznam webináře k online tréninku "Megabyznys" pod názvem "Z nuly na Amazon za 8 týdnů". Obdržíte zde zajímavé informace o samotném kurzu a zjistíte, jak se daří klientům, kteří už na Amazonu aktivně podnikají. Na webináři se potkáte se Zdeňkem Steinerem, Janem Furišem a zajímavými hosty.

Pro koho je webinář určen

Tento záznam webináře je pro skutečné zájemce o kurz, kteří se chtějí aktivně zapojit do podnikání na Amazonu.

O online vysílání "Z nuly na Amazon za 8 týdnů"

Jak již bylo zmíněno, v rámci tohoto webináře se budete bavit na téma podnikání na Amazonu a odkryjete oponu online tréninku "Megabyznys". Dozvíte se zde praktické informace a příběhy lidí, kteří na této prodejní sítí aktivně působí. Konkrétně na webináři zaznělo

  • jak se na Amazonu daří hostům webináře - stejným lidem, jako jste Vy,
  • jaké problémy na Vás mohou čekat při Vašich začátcích a jaká je druhá strana této mince,
  • jaké strategie na výběr produktu a jeho následné výroby Vám doporučují zmínění hosté,
  • zda je realné do těchto Vánoc dostat Váš produkt na prodejní síť Amazon.

O autorech webináře "Z nuly na Amazon za 8 týdnů"

Jak již bylo zmíněno, na tomto webináři se potkáte s autory kurzu Zdeňkem Steinerem a Janem Furišem a dalšími šesti hosty, kteří s Amazonem mají bohaté zkušenosti.

Úspěšný podnikatel a obchodník Zdeněk Steiner pomáhá mnoha lidem plnit si své životní sny a cíle. Je majitelem největšího velkoobchodu s outletovým oblečením v podmínkách České republiky. Ve svých vzdělávacích programech nesměřuje svou pozornost pouze na dosahování úspěchu v obchodní sféře, ale zabývá se i všemi podstatnými aspekty lidského života. Zdeňkovo zapálení, nadšení a chuť do života je velice nakažlivé, nechte se tedy inspirovat.

Jan Furiš je známý online podnikatel, který postavil pevný základ svým příjmům prostřednictvím  affiliate marketingu, síťovému marketingu a v neposlední řadě pomocí prodejní síťe Amazon.com, ve které se věnuje prodeji fyzických produktů.

Podobné kurzy z kategorie

Podrobný návod "Jak napsat eBook za 14 dní"

0.0%
Jak napsat eBook za 14 dní. Ebook s titulem "Jak napsat eBook za 14 dní", …

Reklama v placených katalozích

0.0%
Ebook o firemních katalozích je hodnocen jako velice pozitivní a pro firmy …