Jak vznikl úspěšný kurz EmailAcademy Premium - detailněJak vznikl úspěšný kurz EmailAcademy Premium - detailně100%

Jiří Svoboda Zjistěte více o tom, jak vznikal kurz EmailAcademy Premium v roce 2013. Jednalo se o jednu z největších online kampaní ve které se prodávalo online vzdělávání. Podívejte se pod pokličku celého projektu a zjistěte spoustu užitečných informací, které platí i v dnešní době v roce 2016.Úspěšná kampaň EmailAcademy PremiumPDF report, který přesně popisuje, co vše se muselo stát, aby se EmailAcademy Premium stala úspěšnou kampaní. Autorem rozsáhlého reportu je Jiří Svoboda (odborník na prodej přes internet), který připravil více než 35 stran detailního návodu týkajícího se organizace celého video kurzu. Celý detailní návod o tom jak vznial kurz EmailAcademy Premium je opravdu velmi konkrétní, se spoustou tabulek, grafů, najdete zde: seznam týmových pozic, termíny celé kampaně den po dni, počty a objem prodejů, segmentace zákazníků, výkon partnerů, kteří se zapojili do affiliate propagace, počty ne/zaplacených objednávek, obrázky z Google Analytics, z A/B testovacího nástroje, screenshoty nejlepších stránek, které jsme testovali, předměty a detailní přehled všech odeslaných emailů a mnoho dalších užitečných údajů.EmailAcademy PremiumEmailAcademy Premium obsahuje spoustu návodných rad a zároveň odkrývá detail chodu celé kampaně. Takto sepsaný dokument s takovouto spoustou informací nenajdete na českém internetu. Nikdo takto detailně neodkryl své info-podnikání. Celý report EmailAcademy Premium v číslech je dostupný pomocí PDF dokumentu a je vhodný pro všechny, kteří chtějí porozumět tomu, jak se organizují velké kampaně a jaké všechny úskalí vás čekají.Prodávejte knowhow přes internet, ale pozor.Dejme tomu, že rozumíte nějakému tématu tak dobře, že byste o něm mohli přednášet. Vaše téma je vám tak blízké, že vás opravdu baví o něm mluvit hodiny a hodiny. Vašim cílem je vybudovat si naslouchající komunitu, která vás uznává a respektuje. Stát se expertem a prodávat své know-how přes internet je v dnešní době zdánlivě velmi jednoduché. Vidíte kolem sebe spoustu lidí, kteří píší knihy, točí videa, posílají email, vytvářejí velké kampaně, které jim přináší spoustu peněz a úspěchu. ZKLAMU VÁS! NENÍ TO TAK.Není to tak jednoduché. Jsou lidé, kteří se tomu věnují několik let a stále mají co zlepšovat. Nepromarněte drahé hodiny tím, že budete zkoušet a půjdete metodou pokus-omyl. Než začnete cokoliv dělat, tak se podívejte na tento report, který vám jasně ukáže, co vše je třeba udělat a jaké byste si měli nastavit očekávání. O autorovi - Jiří SvobodaJiří Svoboda byl členem realizačního týmu v kampani EmailAcademy Premium a tak měl velmi blízko k celé kampani, jejím číslům a jednotlivým krokům.Podnikatel a konzultant zabývající se efektivním internetovým marketingem. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých internetových nástrojů, které usnadňují život podnikatelům. V podnikání se orientuje na výsledek a budování důvěryhodnosti a zákaznické spokojenosti.

Popis

Zjistěte více o tom, jak vznikal kurz EmailAcademy Premium v roce 2013. Jednalo se o jednu z největších online kampaní ve které se prodávalo online vzdělávání. Podívejte se pod pokličku celého projektu a zjistěte spoustu užitečných informací, které platí i v dnešní době v roce 2016.

Úspěšná kampaň EmailAcademy Premium

PDF report, který přesně popisuje, co vše se muselo stát, aby se EmailAcademy Premium stala úspěšnou kampaní. Autorem rozsáhlého reportu je Jiří Svoboda (odborník na prodej přes internet), který připravil více než 35 stran detailního návodu týkajícího se organizace celého video kurzu. 

Celý detailní návod o tom jak vznial kurz EmailAcademy Premium je opravdu velmi konkrétní, se spoustou tabulek, grafů, najdete zde:

 • seznam týmových pozic,
 • termíny celé kampaně den po dni,
 • počty a objem prodejů,
 • segmentace zákazníků,
 • výkon partnerů, kteří se zapojili do affiliate propagace,
 • počty ne/zaplacených objednávek,
 • obrázky z Google Analytics, z A/B testovacího nástroje,
 • screenshoty nejlepších stránek, které jsme testovali,
 • předměty a detailní přehled všech odeslaných emailů a mnoho dalších užitečných údajů.

EmailAcademy Premium

EmailAcademy Premium obsahuje spoustu návodných rad a zároveň odkrývá detail chodu celé kampaně. Takto sepsaný dokument s takovouto spoustou informací nenajdete na českém internetu. Nikdo takto detailně neodkryl své info-podnikání.

Celý report EmailAcademy Premium v číslech je dostupný pomocí PDF dokumentu a je vhodný pro všechny, kteří chtějí porozumět tomu, jak se organizují velké kampaně a jaké všechny úskalí vás čekají.

Prodávejte knowhow přes internet, ale pozor.

Dejme tomu, že rozumíte nějakému tématu tak dobře, že byste o něm mohli přednášet. Vaše téma je vám tak blízké, že vás opravdu baví o něm mluvit hodiny a hodiny. Vašim cílem je vybudovat si naslouchající komunitu, která vás uznává a respektuje.

Stát se expertem a prodávat své know-how přes internet je v dnešní době zdánlivě velmi jednoduché. Vidíte kolem sebe spoustu lidí, kteří píší knihy, točí videa, posílají email, vytvářejí velké kampaně, které jim přináší spoustu peněz a úspěchu.

ZKLAMU VÁS! NENÍ TO TAK.

Není to tak jednoduché. Jsou lidé, kteří se tomu věnují několik let a stále mají co zlepšovat.

Nepromarněte drahé hodiny tím, že budete zkoušet a půjdete metodou pokus-omyl. Než začnete cokoliv dělat, tak se podívejte na tento report, který vám jasně ukáže, co vše je třeba udělat a jaké byste si měli nastavit očekávání.

O autorovi - Jiří Svoboda

 • Jiří Svoboda byl členem realizačního týmu v kampani EmailAcademy Premium a tak měl velmi blízko k celé kampani, jejím číslům a jednotlivým krokům.
 • Podnikatel a konzultant zabývající se efektivním internetovým marketingem. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých internetových nástrojů, které usnadňují život podnikatelům. V podnikání se orientuje na výsledek a budování důvěryhodnosti a zákaznické spokojenosti.

Podpůrné projekty k: Jak vznikl úspěšný kurz EmailAcademy Premium - detailně

Obsáhlý seznam užitečných online nástrojů pro Vaše podnikání

90.8%
Online nástroje pro podnikání. Prostřednictvím ebooku s názvem "Nástroje pro …
Zdarma

Video návod "Jak fungují velké internetové kampaně ve…

0.0%
Video návod: Jak fungují velké internetové kampaně ve faktech. Jak již …
Zdarma

Nejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší…

0.0%
Ebook: Nejlepší emailové předměty marketérů, které zaručeně zvýší prodeje. …
Zdarma
Podobné kurzy z kategorie

Elite video academy

0.0%
Využívejte videoprezentace ke zvýšení prodejů. Naučíte se vytěžit z minima …