Efektivní péče o zákazníky pomocí emailu - Email Academy 2.0Efektivní péče o zákazníky pomocí emailu - Email Academy 2.0100%

David Kirš Online kurz o email marketingu:Email Academy 2.0David Kirš pro Vás připravil již čtvrtý ročník programu "Email Academy 2.0", tentokrát v novém kabátě s novým obsahem. Čeká na Vás celkem pět modulů, ve kterých se dozvíte jednu efektivní cestu pro péči o zákazníky pomocí emailu. Touto cestou Vás David Kirš, tvůrce programu, provede od úplného začátku až po naprostý konec.Pro koho je kurz “Email Academy 2.0“ určen?Tento unikátní program je určen pro podnikatele, kteří se pohybují v oblasti online marketingu a chtějí více nahlédnout do emailu a využít jeho moc i v rámci svých realizovaných podnikatelských aktivit. O čem je kurz “Email Academy 2.0“Unikátní program "Email Academy 2.0" představuje nejucelenější program pro firemní email marketing na trhu. Čeká na Vás ucelený soubor zkušeností, praktických informací, šablon, předpřipravených emailových sérií nejúspěšnějších kampaní. Jednotlivé moduly "Email Academy 2.0" jsou následujícípublikujeme magnetický obsah (zviditelnění se na webu, vytvoření důvěry, tvorba a publikování strategického obsahu aj.),stavíme diamantové doly na kontakty (návod, jak investovat do nejvyššího aktiva každé firmy, tvorba automatizované strategie aj.), vyprávíme nonstop příběh se šťastným koncem (tvorba nejmodernějšího emailového systému a následná aplikace aj.),vysíláme hromadně do světa (hromadné emaily, newsletter aj.),měříme a počítáme peníze (optimalizace, měření emailových kampaní aj.).V rámci každého modulu na Vás čekají akční kroky, úkoly a závěrečný test. Po splnění certifikačního dotazníku, obdržíte certifikát experta v oblasti email marketingu. Program Vám také nabízí moderní e-learningový prostor, prostřednictvím kterého získáte skvělý zážitek a vzdělávací prostředí vhodné pro dnešní moderní dobu. Můžete se také těšit na offline zkušenost.Bonusy v rámci programu "Email Academy 2.0"David Kirš pro Vás připravil řadu příjemných bonusůSmartEmailing pro 10 tis. kontaktů po dobu jednoho celého roku,pět praktických strategií vedoucích k získání cílené návštěvnosti,Copy&Paste Email Strategy.Kdo je David Kirš?Úspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.
11 798

Popis

Online kurz o email marketingu:Email Academy 2.0

David Kirš pro Vás připravil již čtvrtý ročník programu "Email Academy 2.0", tentokrát v novém kabátě s novým obsahem. Čeká na Vás celkem pět modulů, ve kterých se dozvíte jednu efektivní cestu pro péči o zákazníky pomocí emailu. Touto cestou Vás David Kirš, tvůrce programu, provede od úplného začátku až po naprostý konec.

Pro koho je kurz “Email Academy 2.0“ určen?

Tento unikátní program je určen pro podnikatele, kteří se pohybují v oblasti online marketingu a chtějí více nahlédnout do emailu a využít jeho moc i v rámci svých realizovaných podnikatelských aktivit.

O čem je kurz “Email Academy 2.0“

Unikátní program "Email Academy 2.0" představuje nejucelenější program pro firemní email marketing na trhu. Čeká na Vás ucelený soubor zkušeností, praktických informací, šablon, předpřipravených emailových sérií nejúspěšnějších kampaní.

Jednotlivé moduly "Email Academy 2.0" jsou následující

  • publikujeme magnetický obsah (zviditelnění se na webu, vytvoření důvěry, tvorba a publikování strategického obsahu aj.),
  • stavíme diamantové doly na kontakty (návod, jak investovat do nejvyššího aktiva každé firmy, tvorba automatizované strategie aj.),
  • vyprávíme nonstop příběh se šťastným koncem (tvorba nejmodernějšího emailového systému a následná aplikace aj.),
  • vysíláme hromadně do světa (hromadné emaily, newsletter aj.),
  • měříme a počítáme peníze (optimalizace, měření emailových kampaní aj.).

V rámci každého modulu na Vás čekají akční kroky, úkoly a závěrečný test. Po splnění certifikačního dotazníku, obdržíte certifikát experta v oblasti email marketingu. Program Vám také nabízí moderní e-learningový prostor, prostřednictvím kterého získáte skvělý zážitek a vzdělávací prostředí vhodné pro dnešní moderní dobu. Můžete se také těšit na offline zkušenost.

Bonusy v rámci programu "Email Academy 2.0"

David Kirš pro Vás připravil řadu příjemných bonusů

  • SmartEmailing pro 10 tis. kontaktů po dobu jednoho celého roku,
  • pět praktických strategií vedoucích k získání cílené návštěvnosti,
  • Copy&Paste Email Strategy.

Kdo je David Kirš?

Úspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.

Podpůrné projekty k: Efektivní péče o zákazníky pomocí emailu - Email Academy 2.0

Podnikatelé v akci

0.0%
Webinář Davida Kirše o EmailAcademy a úspěšných podnikatelích.

3 největší mýty o email marketingu a 8 kroků k úspěchu

0.0%
David Kiš seznamuje diváky webináře s největšími mýty o emailmarketingu.

Jak za 48 hodin vytvořit Miliónový web

0.0%
Jaký je rozdíl mezi prodejním webem a reklamním letákem v online podobě? Proč …

Email Marketing, 3 chyby a 3 pokročilé strategie

0.0%
Webinář Davida Kirše vám ukáže 3 časté chyby, které dělají lidé při email …

EmailAcademy Živě

0.0%
Největší setkání podnikatelů, kteří se zajímají o efektivní používání email …

Návod, jak díky emailu zvýšit prodeje - kniha "Miliónový…

0.0%
Kniha: Miliónový email. V titulu od odborníka na online marketing Davida Kirše …

Talkshow "Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamy"

0.0%
Talkshow: Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamy. Na tento čtvrtek 25 …
Podobné kurzy z kategorie

Jak (ne)vyhodit investici do vlastního webu oknem

0.0%
Investovat velké peníze do tvorby webu nemá smysl, pokud děláte základní chyby

Ebook jako klíč k zákazníkově srdci i peněžence

0.0%
Ebook je mocný nástroj v budování sítě kontaktů. Stáňa Mrázková vás naučí jak …

Google Plus pro firmy

0.0%
Google nástroje mohou podnikání velmi pomoci. Zjistěte jak se s nimi pracuje a …