Odhalte "Jak úspěšně prodávat ebook"Odhalte "Jak úspěšně prodávat ebook"0%

Stanislava Mrázková Jak úspěšně prodávat eBook V ebooku expertky v oblasti online marketingu Stanislavy Mrázkové s titulem "Jak úspěšně prodávat ebook" se dozvíte přesné postupy a strategii, které slouží k prodeji ebooků na internetu směřující ke generaci zisku. Uplatňováním daných principů Stanislava Mrázková vydělala za pouhých šest měsíců více než 300 000 Kč. Pro koho je návod “Jak úspěšně prodávat eBook“ určen? Tento ebook je vhodný pro všechny, kteří se chtějí začlenit mezi podnikatele uplatňující styl podnikání z pláže. Zažívat tak klid v duši a svobodu, protože Vám každý den připíšou na účtu peníze a Vy tak máte dostatek času na realizaci podstatných věcí ve Vašem životě. Na co se v titulu “Jak úspěšně prodávat eBook“ můžete těšit? V nabízeném ebooku najdete konkrétní postupy, jak dlouhodobě a úspěšně prodávat Váš vytvořený ebook. Naleznete zde např.: podrobnosti, které přivedly Stáňu k úspěchu včetně jednotlivých kroků a jejich důležitosti, informace, jak nastavit předprodejní a prodejní procesy, nechybí zde ani konkrétní příklady z praxe, rady a tipy, jak nastavit blog tak, aby Vám přinášel návštěvníky a nové objednávky, proč a jakým způsobem je důležité se spojit s významnými lidmi z Vašeho podnikatelského oboru, jak efektivně využívat profesionální nástroje vedoucí k přísunu nových klientů a automatizaci prodejů, jak postupovat při budování komunity na Facebooku, důležité informace týkající se affiliate spolupráce, z jakého důvodu je výhodné realizovat online webináře zdarma. Jaké bonusy na Vás čekají? Stanislava Mrázková si pro Vás k titulu “Jak úspěšně napsat eBook“ připravila několik příjemných bonusů: pracovní sešit k nabízenému ebooku s titulem "6ti měsiční strategický plán", ebook "online Továrna na Peníze", VIP sekce (přístup do uzavřené facebookové skupiny). Kdo je Stanislava Mrázková? Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.
1 390

Popis

Jak úspěšně prodávat eBook

V ebooku expertky v oblasti online marketingu Stanislavy Mrázkové s titulem "Jak úspěšně prodávat ebook" se dozvíte přesné postupy a strategii, které slouží k prodeji ebooků na internetu směřující ke generaci zisku. Uplatňováním daných principů Stanislava Mrázková vydělala za pouhých šest měsíců více než 300 000 Kč.

Pro koho je návod “Jak úspěšně prodávat eBook“ určen?

Tento ebook je vhodný pro všechny, kteří se chtějí začlenit mezi podnikatele uplatňující styl podnikání z pláže. Zažívat tak klid v duši a svobodu, protože Vám každý den připíšou na účtu peníze a Vy tak máte dostatek času na realizaci podstatných věcí ve Vašem životě.

Na co se v titulu “Jak úspěšně prodávat eBook“ můžete těšit?

V nabízeném ebooku najdete konkrétní postupy, jak dlouhodobě a úspěšně prodávat Váš vytvořený ebook. Naleznete zde např.:

 • podrobnosti, které přivedly Stáňu k úspěchu včetně jednotlivých kroků a jejich důležitosti,
 • informace, jak nastavit předprodejní a prodejní procesy, nechybí zde ani konkrétní příklady z praxe,
 • rady a tipy, jak nastavit blog tak, aby Vám přinášel návštěvníky a nové objednávky,
 • proč a jakým způsobem je důležité se spojit s významnými lidmi z Vašeho podnikatelského oboru,
 • jak efektivně využívat profesionální nástroje vedoucí k přísunu nových klientů a automatizaci prodejů,
 • jak postupovat při budování komunity na Facebooku,
 • důležité informace týkající se affiliate spolupráce,
 • z jakého důvodu je výhodné realizovat online webináře zdarma.

Jaké bonusy na Vás čekají?

Stanislava Mrázková si pro Vás k titulu “Jak úspěšně napsat eBook“ připravila několik příjemných bonusů:

 • pracovní sešit k nabízenému ebooku s titulem "6ti měsiční strategický plán",
 • ebook "online Továrna na Peníze",
 • VIP sekce (přístup do uzavřené facebookové skupiny).

Kdo je Stanislava Mrázková?

Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.

Podobné kurzy z kategorie

Miliónový rok

0.0%
Balíček Mmiliónový rok Vám poskytne doporučení, které aktivují nejen Vaše …

Jak zvýšit návštěvnost stránek

0.0%
Ebook Vám poradí jak zvýšit návštěvnost svých internetových stránek.

Reklama v placených katalozích

0.0%
Ebook o firemních katalozích je hodnocen jako velice pozitivní a pro firmy …