Podrobný návod "Jak napsat eBook za 14 dní"Podrobný návod "Jak napsat eBook za 14 dní"0%

Stanislava Mrázková Jak napsat eBook za 14 dníEbook s titulem "Jak napsat eBook za 14 dní", pocházející od úspěšné podnikatelky Stanislavy Mrázkové, Vám poskytne ucelený postup, jak vytvořit a vypublikovat Váš dokonalý ebook za pouhých 14 dní. Ebook obsahuje velmi podrobný návod, jak tohoto cíle snadno dosáhnout.Pro koho je návod “Jak napsat eBook za 14 dní “ určen?Tento ebook je vhodný pro všechny, kteří se pohybují v oblasti online podnikání a chtějí prostřednictvím ebooku sbírat kontakty či vydělávat peníze. Můžete si tedy vybudovat rozsáhlou databázi kontaktů, důvěru u klientů a status experta ve Vašem podnikatelském oboru a následně tak vydělávat více peněz.Na co se můžete v podrobném návodu “Jak napsat eBook za 14 dní“ těšit?Pokud Vás sužuje pocit, že neumíte psát a práce v programech jako je např. Word je pro Vás noční můrou, tak právě tento ebook Vaše myšlení změní, protože obdržíte podrobné návody, jak krok za krokem napsat ebook za dva týdny a jak uvádí sama autorka, po přečtení a nastudování tohoto ebooku je prakticky nemožné, abyste Vy sami na Váš vlastní ebook nevydali a to v dostatečně vysoké kvalitě.Pro představu je v "Jak napsat eBook za 14 dní" obsaženo:jak se stát odborníkem v jakémkoli oboru, co ebook je a v čem tkví jeho důležitost,jak se pustit do psaní a překonat počáteční prokrastinaci,jak udělat z obyčejného textu kvalitní ebook,co v ebooku nesmí v žádném případě chybět,jak jednoduchým a efektivním způsobem dostat Váš ebook z Vašeho počítače k potenciálním klientům,přesný plán, jak postupovat, abyste v pouhých 14 dnech vydali Váš ebook,jak napsat ebook, aniž byste napsali jediný řádek, atd.Napsání ebooku patří k nejjednodušímu a nejefektivnějšímu způsobu, jak odstartovat svoje podnikání. Na základě něho k Vám budou přicházet zákazníci sami a rádi a stanete se tak expertem ve Vašem podnikání.Jaké bonusy na Vás čekají?Stanislava Mrázková, autorka tohoto ebooku, si pro Vás připravila hned několik příjemných bonusů v podobě:pracovní sešit k ebooku s titulem "Krok za krokem k cíli", ebook "Online továrna na peníze: Napište eBook, který Vám bude vydělávat",osobní checklist,VIP aktualizaci ebooku a jeho nabízených bonusů.Kdo je Stanislava Mrázková?Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě. Podívejte se na krátké video, ve kterém Vám Stáňa představí svůj ebook.
690

Popis

Jak napsat eBook za 14 dní

Ebook s titulem "Jak napsat eBook za 14 dní", pocházející od úspěšné podnikatelky Stanislavy Mrázkové, Vám poskytne ucelený postup, jak vytvořit a vypublikovat Váš dokonalý ebook za pouhých 14 dní. Ebook obsahuje velmi podrobný návod, jak tohoto cíle snadno dosáhnout.

Pro koho je návod “Jak napsat eBook za 14 dní “ určen?

Tento ebook je vhodný pro všechny, kteří se pohybují v oblasti online podnikání a chtějí prostřednictvím ebooku sbírat kontakty či vydělávat peníze. Můžete si tedy vybudovat rozsáhlou databázi kontaktů, důvěru u klientů a status experta ve Vašem podnikatelském oboru a následně tak vydělávat více peněz.

Na co se můžete v podrobném návodu “Jak napsat eBook za 14 dní“ těšit?

Pokud Vás sužuje pocit, že neumíte psát a práce v programech jako je např. Word je pro Vás noční můrou, tak právě tento ebook Vaše myšlení změní, protože obdržíte podrobné návody, jak krok za krokem napsat ebook za dva týdny a jak uvádí sama autorka, po přečtení a nastudování tohoto ebooku je prakticky nemožné, abyste Vy sami na Váš vlastní ebook nevydali a to v dostatečně vysoké kvalitě.

Pro představu je v "Jak napsat eBook za 14 dní" obsaženo:

 • jak se stát odborníkem v jakémkoli oboru, co ebook je a v čem tkví jeho důležitost,
 • jak se pustit do psaní a překonat počáteční prokrastinaci,
 • jak udělat z obyčejného textu kvalitní ebook,
 • co v ebooku nesmí v žádném případě chybět,
 • jak jednoduchým a efektivním způsobem dostat Váš ebook z Vašeho počítače k potenciálním klientům,
 • přesný plán, jak postupovat, abyste v pouhých 14 dnech vydali Váš ebook,
 • jak napsat ebook, aniž byste napsali jediný řádek, atd.

Napsání ebooku patří k nejjednodušímu a nejefektivnějšímu způsobu, jak odstartovat svoje podnikání. Na základě něho k Vám budou přicházet zákazníci sami a rádi a stanete se tak expertem ve Vašem podnikání.

Jaké bonusy na Vás čekají?

Stanislava Mrázková, autorka tohoto ebooku, si pro Vás připravila hned několik příjemných bonusů v podobě:

 • pracovní sešit k ebooku s titulem "Krok za krokem k cíli",
 • ebook "Online továrna na peníze: Napište eBook, který Vám bude vydělávat",
 • osobní checklist,
 • VIP aktualizaci ebooku a jeho nabízených bonusů.

Kdo je Stanislava Mrázková?

Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě. 

Podívejte se na krátké video, ve kterém Vám Stáňa představí svůj ebook.

Podobné kurzy z kategorie

Automat na peníze s OptimizePressem „snadno a rychle“

0.0%
Zadrhlo se Vám infopodnikání na technickém problému? Nápověda selhává, nervy …

Jak vznikl úspěšný kurz EmailAcademy Premium - detailně

100.0%
Zjistěte více o tom, jak vznikal kurz EmailAcademy Premium v roce 2013. …
299 Kč

Seznam abstraktních domén

0.0%
V ebooku naleznete seznam téměř 800 abstraktních domén.