Jak prodat více díky affiliate marketinguJak prodat více díky affiliate marketingu0%

Mário Roženský Jak prodat více díky affiliate marketingu Tištěná kniha s titulem “Jak prodat více díky affiliate marketingu“, pocházející z dílny úspěšného zkušeného podnikatele a odborníka na oblasti affiliate marketingu Mária Roženského, Vám poskytne praktický návod, jak se stát odborníkem v oblasti affiliate.Pro koho je kniha “Jak prodat více díky affiliate marketingu“ určena?Tato povedená kniha je zejména určena pro majitele malých a středních eshopů, kteří cítí, že klasické metody získávání zákazníků už přestávají fungovat. Dále pro lektory online vzdělávacích kurzů, prodejce služeb po internetu a affiliate manažery, kteří si chtějí osvojit pokročilé techniky affiliate marketingu a proniknout mu tak do hloubky.Na co se můžete v knize o affiliate marketingu těšit?V poslední době se affiliate marketing začíná v podmínkách českého prostředí stávat nedílnou součástí podnikání. V knize “Jak prodat více díky affiliate marketingu“ např. získáte:účinné prodejní techniky, ve kterých vítězí obchodník, partner i zákazník,podrobný návod, jak postupovat při spuštění vlastního provozního programu,efektivní tipy pro získání partnerů,rady, jaké reklamní prvky nabídnout,postup, jak efektivně vyhodnocovat výsledky týkající se Vašeho affiliate partnerství,návod, jak na provozním programu neprodělat peníze,názorné příklady a praktické úkoly.Kdo je Mário Roženský?Mário Roženský je úspěšný a zkušený podnikatel, který svou pozornost v posledních letech zaměřuje především na oblast affiliate marketingu. Mário také jako první v podmínkách České republiky spustil český affiliate software a v neposlední řadě vytvořil a spustil jeden z mála českých vzdělávacích programů určený pro obchodníky. 
590

Popis

Jak prodat více díky affiliate marketingu

Tištěná kniha s titulem “Jak prodat více díky affiliate marketingu“, pocházející z dílny úspěšného zkušeného podnikatele a odborníka na oblasti affiliate marketingu Mária Roženského, Vám poskytne praktický návod, jak se stát odborníkem v oblasti affiliate.

Pro koho je kniha “Jak prodat více díky affiliate marketingu“ určena?

Tato povedená kniha je zejména určena pro majitele malých a středních eshopů, kteří cítí, že klasické metody získávání zákazníků už přestávají fungovat. Dále pro lektory online vzdělávacích kurzů, prodejce služeb po internetu a affiliate manažery, kteří si chtějí osvojit pokročilé techniky affiliate marketingu a proniknout mu tak do hloubky.

Na co se můžete v knize o affiliate marketingu těšit?

V poslední době se affiliate marketing začíná v podmínkách českého prostředí stávat nedílnou součástí podnikání. V knize “Jak prodat více díky affiliate marketingu“ např. získáte:

  • účinné prodejní techniky, ve kterých vítězí obchodník, partner i zákazník,
  • podrobný návod, jak postupovat při spuštění vlastního provozního programu,
  • efektivní tipy pro získání partnerů,
  • rady, jaké reklamní prvky nabídnout,
  • postup, jak efektivně vyhodnocovat výsledky týkající se Vašeho affiliate partnerství,
  • návod, jak na provozním programu neprodělat peníze,
  • názorné příklady a praktické úkoly.

Kdo je Mário Roženský?

Mário Roženský je úspěšný a zkušený podnikatel, který svou pozornost v posledních letech zaměřuje především na oblast affiliate marketingu. Mário také jako první v podmínkách České republiky spustil český affiliate software a v neposlední řadě vytvořil a spustil jeden z mála českých vzdělávacích programů určený pro obchodníky

Podobné kurzy z kategorie

Využití LinkedIn pro firmy

0.0%
Umíte využí všech výhod, které nabízí síť odborníků Linkedin?

5 kroků k úspěšnému webu

0.0%
Co je potřeba udělat, aby byl váš web uspěšný narozdíl od 90 % ostatních?