Efektivní fakturační nástroj “FAPI“ pro automatizaci činnostíEfektivní fakturační nástroj “FAPI“ pro automatizaci činností0%

Firma 2.0 FAPI - automatizovaný fakturační nástroj “FAPI“ představuje fakturační nástroj, který umožňuje chytře zautomatizovat prodej Vašich produktů. Můžete tedy prodávat 24 hodin denně a vše probíhá automaticky bez potřeby zásahu lidské ruky. Tento nástroj má řadu funkcí, které Vám zaručeně usnadní Vaše online podnikání. Mezi některé patří např. automatizace prodeje do 15 minut, prodejní formulář, okamžité platby platební kartou atd. Pro koho je určen fakturační nástroj “FAPI“? Nástroj "FAPI" je vhodný zejména pro podnikatele, kteří se soustředí na prodej online vzdělávacích produktů, konzultací, poradenství, softwarů, mobilních aplikací, online služeb, digitální tvorby, placeného obsahu knih či jiného fyzického zboží. Právě "FAPI" dokáže zjednodušit Vaše podnikání přes Internet. Charakteristické rysy nástroje “FAPI“ “FAPI“ je užitečný nástroj, se kterým vždy přesně víte, kolik vyděláváte (přehledné statistiky, grafické zobrazení příjmu), automatizujete prodejní proces (příjem objednávky, vystavení faktury, zprostředkování platby, doručení digitálního produktu), snadno vytvoříte prodejní formulář a následně umístíte na Vaše webové stránky, provádíte detailní statistiky, ovládáte vše jednoduchou formou. “FAPI“ a jeho funkce, které Vám zjednoduší život Fakturační nástroj "FAPI" prostřednictvím svých rozsáhlých nabízejících služeb vydá za několik obchodníků. Mezi základní patří např.: rychlá automatizace online prodejů do 15 minut, jednoduchá tvorba prodejních formulářů pro Vaše stránky, možnost okamžité platby platební kartou, automatické zaslání produktu po zaplacení zákazníkem ("FAPI" zařídí vše od přijetí objednávky až po dodání produktu), párování plateb s jednotlivými fakturami, automatické upomínky zasílané emailem či SMS, vystavování opakovaných faktur či nákup na splátky, nemusíte tedy řešit tyto rutinní činnosti, snadná a rychlá integrace daného emailingového softwaru do tohoto nástroje, v souvislosti se zapojením do affiliate marketingu integrujte Váš provozní systém přímo do prodejního formuláře. Kdo je autorem “FAPI“? "FAPI" je jedním z produktů úspěšné a novátorské Firmy 2.0. Tato společnost se zabývá vývojem aplikací, které zjednodušují podnikatelský život a tvorbě inspirativních vzdělávacích programů. Hlavní tváří Firmy 2.0 je David Kirš.
3 750

Popis

FAPI - automatizovaný fakturační nástroj

FAPI“ představuje fakturační nástroj, který umožňuje chytře zautomatizovat prodej Vašich produktů. Můžete tedy prodávat 24 hodin denně a vše probíhá automaticky bez potřeby zásahu lidské ruky. Tento nástroj má řadu funkcí, které Vám zaručeně usnadní Vaše online podnikání. Mezi některé patří např. automatizace prodeje do 15 minut, prodejní formulář, okamžité platby platební kartou atd.

Pro koho je určen fakturační nástroj “FAPI“?

Nástroj "FAPI" je vhodný zejména pro podnikatele, kteří se soustředí na prodej online vzdělávacích produktů, konzultací, poradenství, softwarů, mobilních aplikací, online služeb, digitální tvorby, placeného obsahu knih či jiného fyzického zboží. Právě "FAPI" dokáže zjednodušit Vaše podnikání přes Internet.

Charakteristické rysy nástroje “FAPI“

FAPI“ je užitečný nástroj, se kterým

 • vždy přesně víte, kolik vyděláváte (přehledné statistiky, grafické zobrazení příjmu),
 • automatizujete prodejní proces (příjem objednávky, vystavení faktury, zprostředkování platby, doručení digitálního produktu),
 • snadno vytvoříte prodejní formulář a následně umístíte na Vaše webové stránky,
 • provádíte detailní statistiky,
 • ovládáte vše jednoduchou formou.

“FAPI“ a jeho funkce, které Vám zjednoduší život

Fakturační nástroj "FAPI" prostřednictvím svých rozsáhlých nabízejících služeb vydá za několik obchodníků. Mezi základní patří např.:

 • rychlá automatizace online prodejů do 15 minut,
 • jednoduchá tvorba prodejních formulářů pro Vaše stránky,
 • možnost okamžité platby platební kartou,
 • automatické zaslání produktu po zaplacení zákazníkem ("FAPI" zařídí vše od přijetí objednávky až po dodání produktu),
 • párování plateb s jednotlivými fakturami,
 • automatické upomínky zasílané emailem či SMS,
 • vystavování opakovaných faktur či nákup na splátky, nemusíte tedy řešit tyto rutinní činnosti,
 • snadná a rychlá integrace daného emailingového softwaru do tohoto nástroje,
 • v souvislosti se zapojením do affiliate marketingu integrujte Váš provozní systém přímo do prodejního formuláře.

Kdo je autorem “FAPI“?

"FAPI" je jedním z produktů úspěšné a novátorské Firmy 2.0. Tato společnost se zabývá vývojem aplikací, které zjednodušují podnikatelský život a tvorbě inspirativních vzdělávacích programů. Hlavní tváří Firmy 2.0 je David Kirš.

Podobné kurzy z kategorie

Reklama v placených katalozích

0.0%
Ebook o firemních katalozích je hodnocen jako velice pozitivní a pro firmy …

Druhy online marketingu

0.0%
Jaké existují druhy marketingu a na co je třeba klást jaký důraz? Odpovědi …

Elite marketing web

0.0%
Nevíte si rady s webovou prezentací svého projektu? Tento kurz vám odhalí …