Smart emailingSmart emailing0%

Firma 2.0 SmartEmailingAutomatizace procesů je základem pro dosažení efektivní a úspěšné firmy. V současné době se podnikání neobejde bez smart internetových nástrojů. Email marketing slouží k hromadnému rozesílání emailových kampaní na seznamy kontaktů z Vaší databáze. K dispozici jsou rozsáhlé statistiky pro každou odeslanou kampaň. Vidíte, kolik procent lidí si zprávu otevře, zda klikají na odkazy v emailu a podobně. Tento systém neslouží k odesílání spamu, ale pouze k souhlasnému email marketingu.Pro koho je SmartEmailing užitečný?Efektivní nástroj SmartEmailing je pro všechny, kteří si chtějí zjednodušit, zpreciznit a zautomatizovat své podnikáni a ušetřit tak čas a peníze. Jaké funkce SmartEmailing nabízí?Nástroj SmartEmailing nabízí řadu činností, které jsou nedílnou součástí Vašeho každodenního podnikání v oblasti email marketingu. Mezi jeho funkce patří např.:příprava emailů (využití emailových šablon, obrázků, personalizace emailů aj.),hromadné rozesílání emailů (využití více seznamů emailů, posílání příloh, kontrola duplicit aj.),detailní statistiky a vyhodnocení kampaní (statistiky kliknutí či otevření, integrace s Google Analytics aj.),import a správa kontaktů (komplexní správa, import či export kontaktů aj.),další pokročilé funkce (autorespondery, autoemaily, API synchronizace aj.),funkce pro experty (dynamický obsah, možnost více uživatelů účtu aj.).Kdo je autorem SmartEmailingu?SmartEmailing je jedním z produktů úspěšné a novátorské Firmy 2.0. Tato společnost se zabývá vývojem aplikací, které zjednodušují podnikatelský život a tvorbě inspirativních vzdělávacích programů. Hlavní tváří Firmy 2.0 je David Kirš.
4 900

Popis

SmartEmailing

Automatizace procesů je základem pro dosažení efektivní a úspěšné firmy. V současné době se podnikání neobejde bez smart internetových nástrojů. Email marketing slouží k hromadnému rozesílání emailových kampaní na seznamy kontaktů z Vaší databáze. K dispozici jsou rozsáhlé statistiky pro každou odeslanou kampaň. Vidíte, kolik procent lidí si zprávu otevře, zda klikají na odkazy v emailu a podobně. Tento systém neslouží k odesílání spamu, ale pouze k souhlasnému email marketingu.

Pro koho je SmartEmailing užitečný?

Efektivní nástroj SmartEmailing je pro všechny, kteří si chtějí zjednodušit, zpreciznit a zautomatizovat své podnikáni a ušetřit tak čas a peníze.

Jaké funkce SmartEmailing nabízí?

Nástroj SmartEmailing nabízí řadu činností, které jsou nedílnou součástí Vašeho každodenního podnikání v oblasti email marketingu. Mezi jeho funkce patří např.:

  • příprava emailů (využití emailových šablon, obrázků, personalizace emailů aj.),
  • hromadné rozesílání emailů (využití více seznamů emailů, posílání příloh, kontrola duplicit aj.),
  • detailní statistiky a vyhodnocení kampaní (statistiky kliknutí či otevření, integrace s Google Analytics aj.),
  • import a správa kontaktů (komplexní správa, import či export kontaktů aj.),
  • další pokročilé funkce (autorespondery, autoemaily, API synchronizace aj.),
  • funkce pro experty (dynamický obsah, možnost více uživatelů účtu aj.).

Kdo je autorem SmartEmailingu?

SmartEmailing je jedním z produktů úspěšné a novátorské Firmy 2.0. Tato společnost se zabývá vývojem aplikací, které zjednodušují podnikatelský život a tvorbě inspirativních vzdělávacích programů. Hlavní tváří Firmy 2.0 je David Kirš.

Podobné kurzy z kategorie

Jak prodávat zboží na Amazonu díky kurzu Megabyznys

0.0%
Jak prodávat na Amazonu, kurz Megabyznys. Online trénink, pocházející z dílny …

Jak vytvořit web snadno a rychle s WordPressem

0.0%
Nechcete platit vysoké ceny specializovaným firmám za tvorbu webu? Chtěli …