Efektivní nástroj pro Vaši firemní komunikaci “Anabix“Efektivní nástroj pro Vaši firemní komunikaci “Anabix“0%

Firma 2.0 Anabix“Anabix“ představuje moderní internetový nástroj, který Vám umožní soustředit se na podnikání, protože o vše ostatní se postará právě tento systém. Díky němu získáte přehled o všem, co se ve Vaší firmě děje, zefektivníte Vaši komunikaci v rámci firmy i směrem k zákazníkům či poznáte a pochopíte skutečné potřeby Vašich zákazníků. Odstraníte ze svého podnikání zmatek i zbytečnou administrativu. Pro koho je nástroj “Anabix“ vhodný?“Anabix“ je užitečný systém, který je díky svým bohatým vlastnostem vhodný pro každého, který při výkonu zaměstnání komunikuje s jednotlivými zákazníky i dodavateli. Zjednodušte si tedy své podnikání.Co získáte s "Anabixem"?Online CRM systém "Anabix" Vám umožní sledovat podstatné informace o Vašich klientech a průběh komunikace, kterou vedete se svými potenciálními i skutečnými zákazníky. Prostřednictvím tohoto nástroje vybudujete dlouhodobé silné vzájemné vztahy a už nikdy nezapomenete na důležité informace. Při uplatňování nástroj "Anabix" e ve Vašem podnikání např.získáte přehled o všem, co se ve Vaší společnosti odehrává,zefektivníte Vaši komunikaci jak v rámci celé firmy, tak i směrem k Vašim klientům,poznáte a pochopíte, v čem tkví skutečná potřeba jednotlivých zákazníků,odstraníte ze své firmy chaos mnohdy způsobovaný přebytečnou administrativou,budete mít více času na Vaše podnikání.Užitečné vlastnosti nástroje "Aniabix"CRM systém "Anabix" Vám zjednodušuje Vaše podnikání díky širokému spektru nabízejících vlastností:komfortní české prostředí vyznačující se vysokou výkonností,jednoduchá evidence firem i kontaktů,přehledná historie komunikace s jednotlivými zákazníky či obchodními partnery,zadávání a kontrola úkolů jednotlivým spolupracovníkům,triggery pro automatizaci procesů,synchronizace a FAPI, Affilboxem či SmartEmailingem,napojení na emailové schránky, propojení přes API čineustálá dostupnost potřebných dat.Kdo je autorem nástroje “Anabix“?"Anabix" je jedním z produktů úspěšné a novátorské Firmy 2.0. Tato společnost se zabývá vývojem aplikací, které zjednodušují podnikatelský život a tvorbě inspirativních vzdělávacích programů. Hlavní tváří Firmy 2.0 je David Kirš.Nahlédněte ve videu do prostředí nástroje "Anabixu". 
4 900

Popis

Anabix

Anabix“ představuje moderní internetový nástroj, který Vám umožní soustředit se na podnikání, protože o vše ostatní se postará právě tento systém. Díky němu získáte přehled o všem, co se ve Vaší firmě děje, zefektivníte Vaši komunikaci v rámci firmy i směrem k zákazníkům či poznáte a pochopíte skutečné potřeby Vašich zákazníků. Odstraníte ze svého podnikání zmatek i zbytečnou administrativu.

Pro koho je nástroj “Anabix“ vhodný?

Anabix“ je užitečný systém, který je díky svým bohatým vlastnostem vhodný pro každého, který při výkonu zaměstnání komunikuje s jednotlivými zákazníky i dodavateli. Zjednodušte si tedy své podnikání.

Co získáte s "Anabixem"?

Online CRM systém "Anabix" Vám umožní sledovat podstatné informace o Vašich klientech a průběh komunikace, kterou vedete se svými potenciálními i skutečnými zákazníky. Prostřednictvím tohoto nástroje vybudujete dlouhodobé silné vzájemné vztahy a už nikdy nezapomenete na důležité informace. Při uplatňování nástroj "Anabix" e ve Vašem podnikání např.

 • získáte přehled o všem, co se ve Vaší společnosti odehrává,
 • zefektivníte Vaši komunikaci jak v rámci celé firmy, tak i směrem k Vašim klientům,
 • poznáte a pochopíte, v čem tkví skutečná potřeba jednotlivých zákazníků,
 • odstraníte ze své firmy chaos mnohdy způsobovaný přebytečnou administrativou,
 • budete mít více času na Vaše podnikání.

Užitečné vlastnosti nástroje "Aniabix"

CRM systém "Anabix" Vám zjednodušuje Vaše podnikání díky širokému spektru nabízejících vlastností:

 • komfortní české prostředí vyznačující se vysokou výkonností,
 • jednoduchá evidence firem i kontaktů,
 • přehledná historie komunikace s jednotlivými zákazníky či obchodními partnery,
 • zadávání a kontrola úkolů jednotlivým spolupracovníkům,
 • triggery pro automatizaci procesů,
 • synchronizace a FAPI, Affilboxem či SmartEmailingem,
 • napojení na emailové schránky, propojení přes API či
 • neustálá dostupnost potřebných dat.

Kdo je autorem nástroje “Anabix“?

"Anabix" je jedním z produktů úspěšné a novátorské Firmy 2.0. Tato společnost se zabývá vývojem aplikací, které zjednodušují podnikatelský život a tvorbě inspirativních vzdělávacích programů. Hlavní tváří Firmy 2.0 je David Kirš.

Nahlédněte ve videu do prostředí nástroje "Anabixu".

 

Podobné kurzy z kategorie