Živé setkání: Online marketing 2015 - Zlepšete Vaši obchodní výkonnostŽivé setkání: Online marketing 2015 - Zlepšete Vaši obchodní výkonnost0%

Miroslav Král Na chystaném živém setkání se dozvíte vše, co potřebujete vědět o oblasti online marketingu. Osvojíte si např. jak nejúčinněji využívat online marketing a online prodejní kanál pro Vaše podnikání, jak zaručeně zvýšit prodej o několik desítek procent, jak co nejefektivněji zahrnout nejnovější trendy do marketingového plánu či jaké nástroje nabízí trh online marketingu a které jsou pro Vaše podnikání nejvýhodnější. Celým seminářem se budou prolínat témata jako webové stránky, SEO vyhledávání, bannerová reklama, konverze, remarketing, Google Analytics, affiliate marketing atd. Absolvováním kurzu získáte potřebné znalosti pro zlepšení výkonnosti Vašich online marketingových služeb.
4 719

Popis

Na chystaném živém setkání se dozvíte vše, co potřebujete vědět o oblasti online marketingu. Osvojíte si např. jak nejúčinněji využívat online marketing a online prodejní kanál pro Vaše podnikání, jak zaručeně zvýšit prodej o několik desítek procent, jak co nejefektivněji zahrnout nejnovější trendy do marketingového plánu či jaké nástroje nabízí trh online marketingu a které jsou pro Vaše podnikání nejvýhodnější.

Celým seminářem se budou prolínat témata jako webové stránky, SEO vyhledávání, bannerová reklama, konverze, remarketing, Google Analytics, affiliate marketing atd. Absolvováním kurzu získáte potřebné znalosti pro zlepšení výkonnosti Vašich online marketingových služeb.

Podobné kurzy z kategorie

15 prvních SEO kroků při tvorbě nové stránky

0.0%
Pokud chcete, aby se vaše stránka umisťovala na prvních příčkách vyhledávačů, …

Online Academy Club 2014

0.0%
Strategie a techniky, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání na internetu.

Jak jsem vytvořil své první milionové video

0.0%
Pavel Hrdlička na webináři předává své zkušenosti ze začátků infopodnikání.