Živé setkání: Online marketing 2015 - Zlepšete Vaši obchodní výkonnostŽivé setkání: Online marketing 2015 - Zlepšete Vaši obchodní výkonnost0%

Miroslav Král Na chystaném živém setkání se dozvíte vše, co potřebujete vědět o oblasti online marketingu. Osvojíte si např. jak nejúčinněji využívat online marketing a online prodejní kanál pro Vaše podnikání, jak zaručeně zvýšit prodej o několik desítek procent, jak co nejefektivněji zahrnout nejnovější trendy do marketingového plánu či jaké nástroje nabízí trh online marketingu a které jsou pro Vaše podnikání nejvýhodnější. Celým seminářem se budou prolínat témata jako webové stránky, SEO vyhledávání, bannerová reklama, konverze, remarketing, Google Analytics, affiliate marketing atd. Absolvováním kurzu získáte potřebné znalosti pro zlepšení výkonnosti Vašich online marketingových služeb.
4 719

Popis

Na chystaném živém setkání se dozvíte vše, co potřebujete vědět o oblasti online marketingu. Osvojíte si např. jak nejúčinněji využívat online marketing a online prodejní kanál pro Vaše podnikání, jak zaručeně zvýšit prodej o několik desítek procent, jak co nejefektivněji zahrnout nejnovější trendy do marketingového plánu či jaké nástroje nabízí trh online marketingu a které jsou pro Vaše podnikání nejvýhodnější.

Celým seminářem se budou prolínat témata jako webové stránky, SEO vyhledávání, bannerová reklama, konverze, remarketing, Google Analytics, affiliate marketing atd. Absolvováním kurzu získáte potřebné znalosti pro zlepšení výkonnosti Vašich online marketingových služeb.

Podobné kurzy z kategorie

Elite marketing web

0.0%
Nevíte si rady s webovou prezentací svého projektu? Tento kurz vám odhalí …

Leden, měsíc internetu v podnikání

0.0%
Chcete se naučit strategie, které vám přinesou úspěch na internetu?

Webinář o Affilboxu

0.0%
Mário Roženský hovoří o affilboxu a o podnikání systémem provizí.