Ebook: 10 nejčastějších chyb webových stránekEbook: 10 nejčastějších chyb webových stránek0%

Vlastimil Ott Tento ebook na téma "10 nejčastějších chyb webových stránek" Vám pomůže zlepšit Vaše internetové stránky. Odhalíte, v čem tkví záhada úspěšného článku. Zjistíte, proč je tak důležité sledovat a následně vyhodnocovat návštěvnost svého webu či neustále své stránky aktualizovat. Mezi nejčastější chyby na straně autora patří např. nepřítomnost testů funkčnosti webové prezentace, špatné či žádné odkazy či složité a neefektivní ovládání stránek atd. Pomocí tohoto ebooku se zaručeně vyhnete nejčastějších a zbytečných chyb na Vašem webu.
Za email

Popis

Tento ebook na téma "10 nejčastějších chyb webových stránek" Vám pomůže zlepšit Vaše internetové stránky. Odhalíte, v čem tkví záhada úspěšného článku. Zjistíte, proč je tak důležité sledovat a následně vyhodnocovat návštěvnost svého webu či neustále své stránky aktualizovat.

Mezi nejčastější chyby na straně autora patří např. nepřítomnost testů funkčnosti webové prezentace, špatné či žádné odkazy či složité a neefektivní ovládání stránek atd. Pomocí tohoto ebooku se zaručeně vyhnete nejčastějších a zbytečných chyb na Vašem webu.

Podobné kurzy z kategorie

Business Boost - Strategie, jež vám znásobí zisky

0.0%
Pro online podnikatele a provozovatele webových stránek, eshopů, kteří chtějí: …

Affiliate mystery

0.0%
Kurz, který vás zasvětí do tajů affiliate marketingu.