Vše, co potřebujete znát o affiliate v Affiliate AcademyVše, co potřebujete znát o affiliate v Affiliate Academy0%

Mário Roženský Affiliate AcademyProgram “Affiliate Academy“ je unikátní kurz z dílny úspěšného podnikatele Mária Roženského, kterého můžete znát především prostřednictvím partnerského softwaru “AffilBox“ či z knihy s titulem "Jak prodávat více díky affiliate marketingu". Video-kurz “Affiliate Academy“ je zaměřen na affiliate neboli partnerský marketing. Tento video-kurz Vám prozradí vše, co potřebuje o affiliate marketingu vědět.Pro koho je kurz “Affiliate Academy“ určen?Tento kurz je situován pro obchodníky (inzerenty), tedy pro majitele produktu/ e-shopu, kteří hledají partnery pro případnou podnikatelskou spolupráci.      Co je obsahem “Affiliate Academy“?Affiliate marketing představuje obor marketingu, který se v poslední době stává čím dál známější a oblíbenější, ale řada obchodníků má o něm stále malé podvědomí. V kurzu "Affiliate Academy" získáte všechny potřebné informace, které potřebujete znát o partnerském marketingu, provede Vás krok za krokem spuštěním a správou celého provizního programu, ukáže Vám, jak vhodně psát zvací email k získání nových a potencionálních partnerů a mnohem více."Affiliate Academy" se skladá z:celkem 12 modulů zaměřených na partnerský marketing,dilčích videí, která směřují do hloubky daného tématu,podrobně rozebrané komunikační strategie pro partnery,pracovních sešitů,excelovské tabulky a dalších užitečných nástrojů,vzorových obchodních podmínek alicence provizního softwaru AffilBox po dobu šesti měsíců zcela zdarma. Kdo je Mário Roženský?Mário Roženský je úspěšný a zkušený podnikatel, který svou pozornost v posledních letech zaměřuje především na oblast affiliate marketingu. Mário také jako první v podmínkách České republiky spustil český affiliate software a v neposlední řadě vytvořil a spustil jeden z mála českých vzdělávacích programů určený pro obchodníky.
Cena neuvedena

Popis

Affiliate Academy

Program “Affiliate Academy“ je unikátní kurz z dílny úspěšného podnikatele Mária Roženského, kterého můžete znát především prostřednictvím partnerského softwaru “AffilBox“ či z knihy s titulem "Jak prodávat více díky affiliate marketingu". Video-kurz “Affiliate Academy“ je zaměřen na affiliate neboli partnerský marketing. Tento video-kurz Vám prozradí vše, co potřebuje o affiliate marketingu vědět.

Pro koho je kurz “Affiliate Academy“ určen?

Tento kurz je situován pro obchodníky (inzerenty), tedy pro majitele produktu/ e-shopu, kteří hledají partnery pro případnou podnikatelskou spolupráci.     

Co je obsahem “Affiliate Academy“?

Affiliate marketing představuje obor marketingu, který se v poslední době stává čím dál známější a oblíbenější, ale řada obchodníků má o něm stále malé podvědomí. V kurzu "Affiliate Academy" získáte všechny potřebné informace, které potřebujete znát o partnerském marketingu, provede Vás krok za krokem spuštěním a správou celého provizního programu, ukáže Vám, jak vhodně psát zvací email k získání nových a potencionálních partnerů a mnohem více.

"Affiliate Academy" se skladá z:

  • celkem 12 modulů zaměřených na partnerský marketing,
  • dilčích videí, která směřují do hloubky daného tématu,
  • podrobně rozebrané komunikační strategie pro partnery,
  • pracovních sešitů,
  • excelovské tabulky a dalších užitečných nástrojů,vzorových obchodních podmínek a
  • licence provizního softwaru AffilBox po dobu šesti měsíců zcela zdarma.

Kdo je Mário Roženský?

Mário Roženský je úspěšný a zkušený podnikatel, který svou pozornost v posledních letech zaměřuje především na oblast affiliate marketingu. Mário také jako první v podmínkách České republiky spustil český affiliate software a v neposlední řadě vytvořil a spustil jeden z mála českých vzdělávacích programů určený pro obchodníky.

Podobné kurzy z kategorie

Návod, jak díky emailu zvýšit prodeje - kniha "Miliónový…

0.0%
Kniha: Miliónový email. V titulu od odborníka na online marketing Davida Kirše …

Jak za 48 hodin vytvořit Miliónový web

0.0%
Jaký je rozdíl mezi prodejním webem a reklamním letákem v online podobě? Proč …

Online Academy Club 2014

0.0%
Strategie a techniky, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání na internetu.