Facebookové strategie psychologie prodeje v kurzu "FB naruby"Facebookové strategie psychologie prodeje v kurzu "FB naruby"97%

Martin Mažár Video-kurz: FB narubyOnline vzdělávací kurz od experta Martina Mažára s názvem "FB naruby" Vám ukáže správnou cestu, jak se stát odborníkem v očích potenciálních zákazníků s pomocí sociální sítě Facebook. Naučíte se zde i vhodně používat účinné strategie psychologie prodeje. Pro koho je určen kurz “FB naruby“?Tento online kurz je vhodný pro všechny běžné obchodníky, finanční poradce, kouče, drobné živnostníky a další podnikatele, kteří chtějí potenciál sociální sítě Facebook využívat naplno.“Na co se můžete v kurzu “FB naruby“ těšit?Ve vzdělávacím kurzu se naučíte vhodně využívat jednotlivé funkce Facebooku a především strategii psychologie prodeje. S touto strategii se Vám podaří potencionální zájemce o Vaše zboží/služby přeměnit na skutečné zákazníky, kteří budou Vaše produkty doporučovat svým blízkým. Klíčem k této strategii je podnikat s rozumem, nespamovat své přátele a klienty. Tento kurz "FB naruby" Vám ukáže, jak využívat všechny atributy Facebooku. Online program obsahuje bezplatnou část, ve které obdržíte pět videí, v nichž se dozvíte poměrně jednoduché a přitom důležité vlastnosti Facebooku pro Vaše podnikání. Kromě bezplatné části nabízí kurz i placenou sekci.Kdo je Martin Mažár?Martin Mažár je zkušený školitel prodejních dovedností a psychologie prodeje. Pomáhá mnohým obchodníkům a podnikatelům pracovat méně a přitom realizovat vyšší zisky. Martin v oblasti prodeje působil více než 13 let a posledních pět let se aktivně věnuje trénování obchodníků. Pravidelně můžete také číst Martinovy hodnotné příspěvky na jeho blogu.
Cena neuvedena

Popis

Video-kurz: FB naruby

Online vzdělávací kurz od experta Martina Mažára s názvem "FB naruby" Vám ukáže správnou cestu, jak se stát odborníkem v očích potenciálních zákazníků s pomocí sociální sítě Facebook. Naučíte se zde i vhodně používat účinné strategie psychologie prodeje.

Pro koho je určen kurz “FB naruby“?

Tento online kurz je vhodný pro všechny běžné obchodníky, finanční poradce, kouče, drobné živnostníky a další podnikatele, kteří chtějí potenciál sociální sítě Facebook využívat naplno.“

Na co se můžete v kurzu “FB naruby“ těšit?

Ve vzdělávacím kurzu se naučíte vhodně využívat jednotlivé funkce Facebooku a především strategii psychologie prodeje. S touto strategii se Vám podaří potencionální zájemce o Vaše zboží/služby přeměnit na skutečné zákazníky, kteří budou Vaše produkty doporučovat svým blízkým. Klíčem k této strategii je podnikat s rozumem, nespamovat své přátele a klienty.

Tento kurz "FB naruby" Vám ukáže, jak využívat všechny atributy Facebooku. Online program obsahuje bezplatnou část, ve které obdržíte pět videí, v nichž se dozvíte poměrně jednoduché a přitom důležité vlastnosti Facebooku pro Vaše podnikání. Kromě bezplatné části nabízí kurz i placenou sekci.

Kdo je Martin Mažár?

Martin Mažár je zkušený školitel prodejních dovedností a psychologie prodeje. Pomáhá mnohým obchodníkům a podnikatelům pracovat méně a přitom realizovat vyšší zisky. Martin v oblasti prodeje působil více než 13 let a posledních pět let se aktivně věnuje trénování obchodníků. Pravidelně můžete také číst Martinovy hodnotné příspěvky na jeho blogu.

Podobné kurzy z kategorie

Neporazitelná prodejní strategie pro Vaše webové stránky,…

0.0%
Pavel Hrdlička ve svém webináři prozradí jaké existují strategie prodeje pro …

15 prvních SEO kroků při tvorbě nové stránky

0.0%
Pokud chcete, aby se vaše stránka umisťovala na prvních příčkách vyhledávačů, …