Webinář: Ako vďaka Facebooku dokážete raketovo zlepšiť svoje podnikanie v realitáchWebinář: Ako vďaka Facebooku dokážete raketovo zlepšiť svoje podnikanie v realitách0%

Martin Mažár Webinář na téma "Ako vďaka Facebooku dokážeteraketovo zlepšiť svoje podnikanie v realitách" pro Vás přichystal František Kozáček a Martin Mažár.Dozvíte se, jaké zásadní chyby dělají realitní makléři při sebeprezentování na sociální síti Facebook. Získáte návod, jak se vyhnout chybám a stát se odborníkem v očích potenciálních klientů. Dále na webináři obdržíte užitečné tipy, díky kterým Vám začne Facebook generovat nové klienty.
Za email

Popis

Webinář na téma "Ako vďaka Facebooku dokážeteraketovo zlepšiť svoje podnikanie v realitách" pro Vás přichystal František Kozáček a Martin Mažár.

Dozvíte se, jaké zásadní chyby dělají realitní makléři při sebeprezentování na sociální síti Facebook. Získáte návod, jak se vyhnout chybám a stát se odborníkem v očích potenciálních klientů. Dále na webináři obdržíte užitečné tipy, díky kterým Vám začne Facebook generovat nové klienty.

Podobné kurzy z kategorie

Facemark academy

0.0%
Facebook nemusí být jenom sociální síť pro komunikaci s přáteli, ale i se …

Efektivní nástroj pro tvorbu a správu Vašeho webu - "Mioweb"

0.0%
Mioweb. “Mioweb“ představuje jednoduchý nástroj, který umožňuje vytvářet …

25 SEO tipů pro tvorbu úspěšného webu

0.0%
Pokud nevíte jak optimalizovat váš web, přečtěte si tento ebook.