Webinář: Ako vďaka Facebooku dokážete raketovo zlepšiť svoje podnikanie v realitáchWebinář: Ako vďaka Facebooku dokážete raketovo zlepšiť svoje podnikanie v realitách0%

Martin Mažár Webinář na téma "Ako vďaka Facebooku dokážeteraketovo zlepšiť svoje podnikanie v realitách" pro Vás přichystal František Kozáček a Martin Mažár.Dozvíte se, jaké zásadní chyby dělají realitní makléři při sebeprezentování na sociální síti Facebook. Získáte návod, jak se vyhnout chybám a stát se odborníkem v očích potenciálních klientů. Dále na webináři obdržíte užitečné tipy, díky kterým Vám začne Facebook generovat nové klienty.
Za email

Popis

Webinář na téma "Ako vďaka Facebooku dokážeteraketovo zlepšiť svoje podnikanie v realitách" pro Vás přichystal František Kozáček a Martin Mažár.

Dozvíte se, jaké zásadní chyby dělají realitní makléři při sebeprezentování na sociální síti Facebook. Získáte návod, jak se vyhnout chybám a stát se odborníkem v očích potenciálních klientů. Dále na webináři obdržíte užitečné tipy, díky kterým Vám začne Facebook generovat nové klienty.

Podobné kurzy z kategorie

Jak maximálně využít Facebook pro vaše podnikání

0.0%
Facebook nabízí pro podnikání mnoho možností, umíte je využít naplno? Naučte …

Seoškola

0.0%
SEO z dlouhodobého hlediska přináší dobréumístění vašeho webu ve vyhledávačích.