Vzdělávací reality show: Pekelná značkaVzdělávací reality show: Pekelná značka87%

Tomáš Lukavec Vzdělávací reality show Pekelná značkaVzdělávací reality show "Pekelná značka" od Tomáše Lukavce a Pavla Říhy je výsledkem čtyřletých zkušeností v oblasti budování osobní značky, firemní značky a marketingu. Od února tohoto roku probíhal konkurz pro účastníky tohoto unikátního online programu. Z přihlášených bude vybráno pouze dvanáct účastníků, kteří po dobu sedmi dnů budou plnit nejrůznější úkoly a výzvy. Jednotliví účastníci reality show "Pekelná značka" budou postupně dle obstání v jednotlivých úkolech vyřazeni, dokud nevzejde vítěz, na kterého čeká lákavá výhra. Pro koho je reality show “Pekelná značka“ určena?Vzdělávací online show “Pekelná značka“ poskytne potřebné informace v poutavé podobě reality show všem, kteří pracují na budování silné osobní značky v kterémkoli oboru podnikání.Co je obsahem kurzu “Pekelná značka“?Jeden z největších vzdělávacích počinů tohoto roku “Pekelná značka“ má za cíl pomoci nejen soutěžícím vybudovat silnou osobní značku, jež přitahuje důležité lidi, velké příležitosti a s tím související peníze. Na jednotlivých účastnících bude názorně ukázáno, jakých chyb se dopouštějí, co dělají správně či co by měli dělat lépe. Osvojíte si také, jak se pohybovat na trhu, jak jednat se zákazníky či jak proměnit určitou krizi ve svůj prospěch. Všechny tyto aspekty jsou názorně ukazovány prostřednictvím reálných lidí v reálných situacích. Celý online program je doplněn o užitečné rady, doporučení a know - how.Jednotlivá kola reality show "Pekelná značka" jsou zaměřeny navýběrové řízení č. 1,výběrové řízení č. 2,komunikaci,vzhled,produkt a službu,práci s penězi,pověst,charisma a leadership,finále – živé vysílání.Absolvováním tohoto kurzu získáte potřebné vědomosti pro vybudování osobní značky, která se bude pyšnit exkluzivní hodnotou a prestiží. Tento kurz je opravdu jedinečný, spojuje moderní způsob šíření informací s oblíbenou reality show.Kdo jsou Tomáš Lukavec a Pavel Říha?Tomáš Lukavec je úspěšný a známy brandmanažer, který se oblasti budování silných osobních a firemních značek zabývá více jak čtyři roky. Ve své profesní kariéře spolupracoval s takovými jmény jako je Mark Dzirasa, Andy Winson či Bob Proctor.Pavel Říha je mladý a úspěšný podnikatel, který svou podnikatelskou kariéru odstartoval už v šestnácti letech. Pavel pomáhá lidem měnit jejich životy prostřednictvím budování pozitivních návyků s cílem dosažení lepších, jak v pracovním, tak i v osobním životě. Dále sdílí své hodnotné know-how a zkušenosti, jak podnikat z jakéhokoli místa na světě. Krátké video o vzdělávací reality show "Pekelná značka".
Cena neuvedena

Popis

Vzdělávací reality show Pekelná značka

Vzdělávací reality show "Pekelná značka" od Tomáše Lukavce a Pavla Říhy je výsledkem čtyřletých zkušeností v oblasti budování osobní značky, firemní značky a marketingu. Od února tohoto roku probíhal konkurz pro účastníky tohoto unikátního online programu. Z přihlášených bude vybráno pouze dvanáct účastníků, kteří po dobu sedmi dnů budou plnit nejrůznější úkoly a výzvy. Jednotliví účastníci reality show "Pekelná značka" budou postupně dle obstání v jednotlivých úkolech vyřazeni, dokud nevzejde vítěz, na kterého čeká lákavá výhra.

Pro koho je reality show “Pekelná značka“ určena?

Vzdělávací online show “Pekelná značka“ poskytne potřebné informace v poutavé podobě reality show všem, kteří pracují na budování silné osobní značky v kterémkoli oboru podnikání.

Co je obsahem kurzu “Pekelná značka“?

Jeden z největších vzdělávacích počinů tohoto roku “Pekelná značka“ má za cíl pomoci nejen soutěžícím vybudovat silnou osobní značku, jež přitahuje důležité lidi, velké příležitosti a s tím související peníze. Na jednotlivých účastnících bude názorně ukázáno, jakých chyb se dopouštějí, co dělají správně či co by měli dělat lépe. Osvojíte si také, jak se pohybovat na trhu, jak jednat se zákazníky či jak proměnit určitou krizi ve svůj prospěch. Všechny tyto aspekty jsou názorně ukazovány prostřednictvím reálných lidí v reálných situacích. Celý online program je doplněn o užitečné rady, doporučení a know - how.

Jednotlivá kola reality show "Pekelná značka" jsou zaměřeny na

  • výběrové řízení č. 1,
  • výběrové řízení č. 2,
  • komunikaci,
  • vzhled,
  • produkt a službu,
  • práci s penězi,
  • pověst,
  • charisma a leadership,
  • finále – živé vysílání.

Absolvováním tohoto kurzu získáte potřebné vědomosti pro vybudování osobní značky, která se bude pyšnit exkluzivní hodnotou a prestiží. Tento kurz je opravdu jedinečný, spojuje moderní způsob šíření informací s oblíbenou reality show.

Kdo jsou Tomáš Lukavec a Pavel Říha?

Tomáš Lukavec je úspěšný a známy brandmanažer, který se oblasti budování silných osobních a firemních značek zabývá více jak čtyři roky. Ve své profesní kariéře spolupracoval s takovými jmény jako je Mark Dzirasa, Andy Winson či Bob Proctor.

Pavel Říha je mladý a úspěšný podnikatel, který svou podnikatelskou kariéru odstartoval už v šestnácti letech. Pavel pomáhá lidem měnit jejich životy prostřednictvím budování pozitivních návyků s cílem dosažení lepších, jak v pracovním, tak i v osobním životě. Dále sdílí své hodnotné know-how a zkušenosti, jak podnikat z jakéhokoli místa na světě.

 Krátké video o vzdělávací reality show "Pekelná značka".

Podpůrné projekty k: Vzdělávací reality show: Pekelná značka

Konkrétní plán pro budování silné značky – webinář “Navždy…

0.0%
Navždy značkou. Na webinaři s názvem "Navždy značkou" se dozvíte postup, jak z …
Podobné kurzy z kategorie

Jak optimalizovat webové stránky pro vyhledávače

0.0%
Pro vysokou návštěvnost je potřeba provést kvalitní SEO optimalizaci, aby se …

Online Academy Club 2014

0.0%
Strategie a techniky, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání na internetu.

15 prvních SEO kroků při tvorbě nové stránky

0.0%
Pokud chcete, aby se vaše stránka umisťovala na prvních příčkách vyhledávačů, …