Video-kurz: Online milionářiVideo-kurz: Online milionáři93%

Adrian Kolek "Online milionáři" představuje video-kurz, kterým Vás provádí Adrian Kolek, kreativní tvůrce projektů, a Jan Furiš, odborník v oblasti affiliate marketingu v České republice i na Slovensku. Jedná se o českou verzi jedné z nejúspěšnějších affiliate kampaní světa s názvem "Amazing Selling Machine". Video-kurz Vám odhalí účinnou taktiku, jak vydělávat peníze prostřednictvím internetového podnikání. Poradí Vám, jak s pomocí vlastní značky a se skutečnými reálnými produkty, za které se nemusíte stydět, můžete vydělávat pouze s Vaší osobou a počítačem z jakéhokoli místa na světě.Tento projekt se řadí k nejlepším online vzdělávacím programům, které byly v celé historii online světa vytvořeny. Několik tisíc studentů prostřednictvím tohoto programu prokázalo, že je vysoce účinný v oblasti dosahování výsledků bez předchozích zkušeností s online prodejem.
Cena neuvedena

Popis

"Online milionáři" představuje video-kurz, kterým Vás provádí Adrian Kolek, kreativní tvůrce projektů, a Jan Furiš, odborník v oblasti affiliate marketingu v České republice i na Slovensku. Jedná se o českou verzi jedné z nejúspěšnějších affiliate kampaní světa s názvem "Amazing Selling Machine".

Video-kurz Vám odhalí účinnou taktiku, jak vydělávat peníze prostřednictvím internetového podnikání. Poradí Vám, jak s pomocí vlastní značky a se skutečnými reálnými produkty, za které se nemusíte stydět, můžete vydělávat pouze s Vaší osobou a počítačem z jakéhokoli místa na světě.

Tento projekt se řadí k nejlepším online vzdělávacím programům, které byly v celé historii online světa vytvořeny. Několik tisíc studentů prostřednictvím tohoto programu prokázalo, že je vysoce účinný v oblasti dosahování výsledků bez předchozích zkušeností s online prodejem.

Podpůrné projekty k: Video-kurz: Online milionáři

"Bez servítek" webinář Adriana Kolka a Jiřího Vokáče Čmolíka

0.0%
Webinář: Bez servítek. Na Webináři "Bez servítek" se dozvíte, co si Adrian …
Podobné kurzy z kategorie

Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové…

0.0%
Webinář: Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky. …

Druhy online marketingu

0.0%
Jaké existují druhy marketingu a na co je třeba klást jaký důraz? Odpovědi …

Jak se tvoří milionové video

0.0%
Víte jak vytvořit video, které vám pomůže vydělat miliony?