Business Boost - Strategie, jež vám znásobí ziskyBusiness Boost - Strategie, jež vám znásobí zisky0%

Otakar Líbal Pro online podnikatele a provozovatele webových stránek, eshopů, kteří chtějí: více nových klientů, znásobit zisk, mít náskok před konkurencí.Autorem programu Business Boost je zkušený úspěšný online marketér Otakar Líbal, který pracuje jak na vlastních projektech, tak na projektech svých klientů, pro něž již přes svůj věk realizoval rozsáhlé online kampaně. Obsahuje nejnovější strategie nejlepších online marketérů z USA vypilované v praxi v českých podmínkách při kampaních v oblastech od hubnutí přes reality až po specifickou oblast, jako je třeba výcvik koní. Strategie byly testovány v praktickém použití během posledních 12 měsíců a díky nim byly osloveny více než 2,1 milionu lidí. Žádné falešné naděje na rychlé zbohatnutí, ale komplexní do detailu popsané postupy, které autorovi programu dovolují díky internetu získávat spolehlivě velké množství klientů a generovat stále vyšší zisky. Celý program do detailu ukazuje:J    opravdu funkční web a prodejní systém – jak by měl vypadat, aby přinášel co největší ziskyJ    drobné detaily, které účastníkům dovolí získat velký náskok před konkurencíJ    konkrétní postupy a příklady – odhalí např. jak stlačit cenu reklamy z 80 Kč za vložený email na pouhé 3 KčJ    málo známé nástroje a na konkrétních příkladech vysvětlí jejich funkčnost, a jak s nimi lze zdvojnásobit konverzi na stránce (i když předtím už konvertovala dobře)J    jak skládat prodejní sekvenci tak, aby se dosáhlo co největšího zisku - konkrétní příklady (např. kdy pouhé načasování sekvence zvedlo prodeje druhého produktu z 5 % na 42 %) J    nástroje a postupy k rychlému vytvoření stránek, které budou prodávat a přivádět klienty – krok za krokemSTRUKTURA KAMPANĚKampaň začíná předprodejní fází s přínosem zdarma formou 3 videí. V prodejní fázi uspořádáme webináře a zveřejníme prodejní video. Placená část se skládá z více než 100 videí, cvičení a různých šablon umožňujících tvorbu stránek a prodejních materiálů bez rizika neúspěchu. Prodávat se bude ve 3 variantách: 3700 Kč, s bonusy 5700 Kč a za 11700 Kč vč. konzultací. Downsell bude následovat koncem června. Kurz klade důraz na zkušenosti z praxe a praktické dovednosti, aby přinesl výsledky.HARMONOGRAM KAMPANĚ1.video tréninku zdarma bude zveřejněno v pondělí 18.5.2.video tréninku zdarma bude zveřejněno v pondělí 25.5.3.video tréninku zdarma bude zveřejněno ve čtvrtek 28.5.1.webinář zahajující prodej tréninku bude v neděli 31.5.4.prodejní video zveřejníme následující den v pondělí 1.6.závěrečný webinář s hosty se bude konat v neděli 7.6. ukončení prodeje následně v pondělí 8.6. 
3 700

Popis

Pro online podnikatele a provozovatele webových stránek, eshopů, kteří chtějí: více nových klientů, znásobit zisk, mít náskok před konkurencí.

Autorem programu Business Boost je zkušený úspěšný online marketér Otakar Líbal, který pracuje jak na vlastních projektech, tak na projektech svých klientů, pro něž již přes svůj věk realizoval rozsáhlé online kampaně.

Obsahuje nejnovější strategie nejlepších online marketérů z USA vypilované v praxi v českých podmínkách při kampaních v oblastech od hubnutí přes reality až po specifickou oblast, jako je třeba výcvik koní. Strategie byly testovány v praktickém použití během posledních 12 měsíců a díky nim byly osloveny více než 2,1 milionu lidí.

Žádné falešné naděje na rychlé zbohatnutí, ale komplexní do detailu popsané postupy, které autorovi programu dovolují díky internetu získávat spolehlivě velké množství klientů a generovat stále vyšší zisky.

 

Celý program do detailu ukazuje:

J    opravdu funkční web a prodejní systém – jak by měl vypadat, aby přinášel co největší zisky

J    drobné detaily, které účastníkům dovolí získat velký náskok před konkurencí

J    konkrétní postupy a příklady – odhalí např. jak stlačit cenu reklamy z 80 Kč za vložený email na pouhé 3 Kč

J    málo známé nástroje a na konkrétních příkladech vysvětlí jejich funkčnost, a jak s nimi lze zdvojnásobit konverzi na stránce (i když předtím už konvertovala dobře)

J    jak skládat prodejní sekvenci tak, aby se dosáhlo co největšího zisku - konkrétní příklady (např. kdy pouhé načasování sekvence zvedlo prodeje druhého produktu z 5 % na 42 %)

J    nástroje a postupy k rychlému vytvoření stránek, které budou prodávat a přivádět klienty – krok za krokem

STRUKTURA KAMPANĚ

Kampaň začíná předprodejní fází s přínosem zdarma formou 3 videí. V prodejní fázi uspořádáme webináře a zveřejníme prodejní video.

Placená část se skládá z více než 100 videí, cvičení a různých šablon umožňujících tvorbu stránek a prodejních materiálů bez rizika neúspěchu. Prodávat se bude ve 3 variantách: 3700 Kč, s bonusy 5700 Kč a za 11700 Kč vč. konzultací. Downsell bude následovat koncem června. Kurz klade důraz na zkušenosti z praxe a praktické dovednosti, aby přinesl výsledky.

HARMONOGRAM KAMPANĚ

1.video tréninku zdarma bude zveřejněno v pondělí 18.5.

2.video tréninku zdarma bude zveřejněno v pondělí 25.5.

3.video tréninku zdarma bude zveřejněno ve čtvrtek 28.5.

1.webinář zahajující prodej tréninku bude v neděli 31.5.

4.prodejní video zveřejníme následující den v pondělí 1.6.

závěrečný webinář s hosty se bude konat v neděli 7.6. 

ukončení prodeje následně v pondělí 8.6. 

Podobné kurzy z kategorie

eBook 33 tipů pro e-shopy

0.0%
Internetový obchod, byť má jen pár desítek položek, je jako dítě. Roste, když …

Prodej naruby

0.0%
Chcete, aby vám zákazníci sami volali a vy jste je nemuseli složitě …