Praktický návod "Jak využít Facebook v podnikání"Praktický návod "Jak využít Facebook v podnikání"0%

Renata Králová Jak využít Facebook v podnikáníEbook od Renaty Králové s titulem "Jak využít Facebook v podnikání" Vám prozradí efektivní návod, jak prostřednictvím sociální sítě Facebook rozšířit portfólio svých zákazníků. V tomto titulu najdete prakticky odzkoušené návody.Pro koho je ebook “Jak využít Facebook v podnikání“ určen?Tento titul je pro všechny z Vás, které pro prezentaci svého podnikání využívají Facebook a chtějí získat nové zákazníky i pomocí této sítě. Je vhodný zejména pro majitele webových stránek včetně eshopů, blogery a zájemce o online marketing. Co je obsahem ebooku “Jak využít Facebook v podnikání“?Ebook "Jak využít Facebook v podnikání" svou pozornost zaměřuje na sociální síť Facebook a jeho praktické využití v rámci podnikatelských aktivit. Tato publikace obsahuje zejména praktické návody a ukázky z Facebooku, které Vám a Vašemu podnikání rozkryjí zcela nové možnosti. Konkrétně je obsahem ebooku:jak si správným způsobem nastavit profil pro Vaše podnikání,jak nastavit fotografie, knihy, jak členit přátele na sociální síti Facebook, do jakých kategoriích, z jakého důvodu a jak s jednotlivými kategoriemi následně pracovat,jak vhodně vyplnit a formulovat informace týkající se Vaší osoby,jak nastavit soukromí příspěvku,jaké příspěvky sdílet na Faacebooku, abyste budili dojem experta v dané oblasti,jakým způsobem fungují algoritmy Facebooku,návod, jakým způsobem psát články, díky kterým budete zaznamenávat prodeje,z jakých zdrojů čerpat obrázky pro Vaše články,statistiky,vhodné načasování příspěvků,nastavení firemní stránky,jakým způsobem pracovat s vytvořeními skupinami,jak zvýšit dosah Vašich příspěvků,jak nastavit reklamu a její atributy,jak si vytvořit eshop,jaký software využít pro plánování příspěvků.Kdo je Renata Králová?Renata Králová, autorka tohoto ebooku, má v oblasti obchodu více než patnáctileté zkušenosti. Renata se specializuje na obchodní činnosti, marketing, vedení lidí, získávání nových zákazníků a lektorské činnosti. Všechny toto zmíněné aktivity propojuje s účinnou psychologií prodeje. Renatinou největší vášní je získávání nových reálných zákazníků pomocí nástrojů virtuálního světa Internetu a následná péče o zákazníky.
450

Popis

Jak využít Facebook v podnikání

Ebook od Renaty Králové s titulem "Jak využít Facebook v podnikání" Vám prozradí efektivní návod, jak prostřednictvím sociální sítě Facebook rozšířit portfólio svých zákazníků. V tomto titulu najdete prakticky odzkoušené návody.

Pro koho je ebook “Jak využít Facebook v podnikání“ určen?

Tento titul je pro všechny z Vás, které pro prezentaci svého podnikání využívají Facebook a chtějí získat nové zákazníky i pomocí této sítě. Je vhodný zejména pro majitele webových stránek včetně eshopů, blogery a zájemce o online marketing.

Co je obsahem ebooku “Jak využít Facebook v podnikání“?

Ebook "Jak využít Facebook v podnikání" svou pozornost zaměřuje na sociální síť Facebook a jeho praktické využití v rámci podnikatelských aktivit. Tato publikace obsahuje zejména praktické návody a ukázky z Facebooku, které Vám a Vašemu podnikání rozkryjí zcela nové možnosti. Konkrétně je obsahem ebooku:

 • jak si správným způsobem nastavit profil pro Vaše podnikání,
 • jak nastavit fotografie, knihy,
 • jak členit přátele na sociální síti Facebook, do jakých kategoriích, z jakého důvodu a jak s jednotlivými kategoriemi následně pracovat,
 • jak vhodně vyplnit a formulovat informace týkající se Vaší osoby,
 • jak nastavit soukromí příspěvku,
 • jaké příspěvky sdílet na Faacebooku, abyste budili dojem experta v dané oblasti,
 • jakým způsobem fungují algoritmy Facebooku,
 • návod, jakým způsobem psát články, díky kterým budete zaznamenávat prodeje,
 • z jakých zdrojů čerpat obrázky pro Vaše články,
 • statistiky,
 • vhodné načasování příspěvků,
 • nastavení firemní stránky,
 • jakým způsobem pracovat s vytvořeními skupinami,
 • jak zvýšit dosah Vašich příspěvků,
 • jak nastavit reklamu a její atributy,
 • jak si vytvořit eshop,
 • jaký software využít pro plánování příspěvků.

Kdo je Renata Králová?

Renata Králová, autorka tohoto ebooku, má v oblasti obchodu více než patnáctileté zkušenosti. Renata se specializuje na obchodní činnosti, marketing, vedení lidí, získávání nových zákazníků a lektorské činnosti. Všechny toto zmíněné aktivity propojuje s účinnou psychologií prodeje. Renatinou největší vášní je získávání nových reálných zákazníků pomocí nástrojů virtuálního světa Internetu a následná péče o zákazníky.

Podobné kurzy z kategorie

Conversion Academy

0.0%
Vytěžte ze svého webu maximum, zvště počet konverzí a prodávejte svým …

Google AdWords: Reklama pro mobilní zařízení

0.0%
Webinář na téma Reklama pro mobilní zařízení pomocí reklamní sítě Google PPC.