Inspirativní webinář "Podnikání z pláže není jen pro vyvolené"Inspirativní webinář "Podnikání z pláže není jen pro vyvolené"0%

Stanislava Mrázková Podnikání z pláže není jen pro vyvolenéStanislava Mrázková, známá jako úspěšná podnikatelka z pláže, Vás zve na svůj nedělní webinář, který se uskuteční dne 31.5.2015 od 20:30 hod. na téma "Podnikání z pláže není jen pro vyvolené". Tento webinář se pro Vás stane notnou motivací pro splnění Vašich snů.Pro koho je webinář "Podnikání z pláže není jen pro vyvolené" určen?Webinář je určen pro všechny, kteří se chtějí více dozvědět o "podnikání z pláže" a zároveň se tímto tématem inspirovat pro svůj vlastní život.Na jaké hosty se můžete v online vysílání "Podnikání z pláže není jen pro vyvolené" těšit?O odpovědi na otázky, jako je např. jak jste objevili Vaše téma, co jste museli vytvořit pro Vaše podnikání z pláže či jaké překážky jste museli zdolat, se s Vámi podělí Tereza Kramerová, Nina Suchomelová, Jana Cardová, Miloslav Ježo a Štěpánka Čápová. Celým webinářem Vás bude provázet Stanislava Mrázková.Co je obsahem webináře podnikatelky z pláže Stanislavy Mrázkové?Hlavním cílem webináře "Podnikání z pláže není jen pro vyvolené" je inspirovat Vás na Vaší cestě a vnést do života dostatečné množství svobody prostřednictvím využívání chytrých strategií online marketingu. Zmínění hosté jsou normální lidi, stejně jako Vy, žádní vyvolení, ale pro to, kde jsou nyní, museli podniknout kus práce. Na webináři na Vás čekají např. tato témata:jak objevili téma svého podnikání z pláže a jak jej můžete naleznout i Vy,proč se do podnikání pustili a v čem shledávají největší přínos sami pro sebe,jaké je to veřejně prezentovat své myšlenky pro stovky lidí,jak se vypořádali s reakcí blízkého okolí na to, že začali podnikat z pláže,technická stránka podnikání z pláže, co vše je nutné nastavit,jak se vyrovnávají s konkurencí a další.Kdo je Stanislava Mrázková?Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.
Za email

Popis

Podnikání z pláže není jen pro vyvolené

Stanislava Mrázková, známá jako úspěšná podnikatelka z pláže, Vás zve na svůj nedělní webinář, který se uskuteční dne 31.5.2015 od 20:30 hod. na téma "Podnikání z pláže není jen pro vyvolené". Tento webinář se pro Vás stane notnou motivací pro splnění Vašich snů.

Pro koho je webinář "Podnikání z pláže není jen pro vyvolené" určen?

Webinář je určen pro všechny, kteří se chtějí více dozvědět o "podnikání z pláže" a zároveň se tímto tématem inspirovat pro svůj vlastní život.

Na jaké hosty se můžete v online vysílání "Podnikání z pláže není jen pro vyvolené" těšit?

O odpovědi na otázky, jako je např. jak jste objevili Vaše téma, co jste museli vytvořit pro Vaše podnikání z pláže či jaké překážky jste museli zdolat, se s Vámi podělí Tereza Kramerová, Nina Suchomelová, Jana Cardová, Miloslav Ježo a Štěpánka Čápová. Celým webinářem Vás bude provázet Stanislava Mrázková.

Co je obsahem webináře podnikatelky z pláže Stanislavy Mrázkové?

Hlavním cílem webináře "Podnikání z pláže není jen pro vyvolené" je inspirovat Vás na Vaší cestě a vnést do života dostatečné množství svobody prostřednictvím využívání chytrých strategií online marketingu. Zmínění hosté jsou normální lidi, stejně jako Vy, žádní vyvolení, ale pro to, kde jsou nyní, museli podniknout kus práce. Na webináři na Vás čekají např. tato témata:

  • jak objevili téma svého podnikání z pláže a jak jej můžete naleznout i Vy,
  • proč se do podnikání pustili a v čem shledávají největší přínos sami pro sebe,
  • jaké je to veřejně prezentovat své myšlenky pro stovky lidí,
  • jak se vypořádali s reakcí blízkého okolí na to, že začali podnikat z pláže,
  • technická stránka podnikání z pláže, co vše je nutné nastavit,
  • jak se vyrovnávají s konkurencí a další.

Kdo je Stanislava Mrázková?

Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.

Podobné kurzy z kategorie

Internet chytře

0.0%
Potřebujete nasměrovat nebo vylepšit svou webovou prezentaci?

Moje a Davidova cesta jsou odlišné a přece jdou stejným…

0.0%
Jak se liší cesta Davida Kirše a Jiřího Mazura? Tito dva podnikatelé setkají …