Užitečné informace pro Váš byznys -  “Podnikání z pláže v praxi“Užitečné informace pro Váš byznys - “Podnikání z pláže v praxi“0%

Stanislava Mrázková Podnikání z pláže v praxiZáznam webináře s titulem "Podnikání z pláže v praxi" od Stanislavy Mrázkové Vám představí příběh vítězů, kteří prošli kurzem "Podnikání z pláže" a v současné době pracují na svém byznyse. Všechny účastnice proběhlého webináře mají společnou jednu věc - ženy, které se vydaly za svými sny a rozhodly se dělat, co je baví.Pro koho je webinář “Podnikání z pláže v praxi“ určen?Záznam online živého vysílání je vhodný pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak funguje tzv. plážové podnikání především po praktické stránce. Kteří hosté vystoupí na webináři Stanislavy Mrázkové?Jak již bylo zmíněno na webináři Stanislavy Mrázkové vstoupí vítězové kurzu "Podnikání z pláže". Některé účastnice své podnikání teprve rozjíždí, jiné podporují již rozběhlý byznys. Na webináři kromě průvodkyně Stanislavy Mrázkové vystoupí Klaudie Fachinelli, Michala Měřínská, Veronika Mašínová, Martina Doubková a Ivana Cikánková.Jaká témata zazněla na webináři “Podnikání z pláže v praxi“?Na tomto velice praktickém webináři zaznělo několik podstatných informací, které se mohou stát velkým přínosem i pro Váš život a Váš vlastní příběh. S hosty si Stanislava Mrázková povídala např. o tom:jak objevili téma svého podnikání a zda o sobě pochybovali,s jakými obavy, strachy a nejistoty se museli potýkat, než se pustili do akce,z jakého důvodu se do podnikání z pláže pustili a jaké mají očekávání,kolik energie, úsilí a času do svého podnikání vložili,jaké je skloubení podnikání z pláže a malých dětí a jiné.Kdo je Stanislava Mrázková?Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.
Za email

Popis

Podnikání z pláže v praxi

Záznam webináře s titulem "Podnikání z pláže v praxi" od Stanislavy Mrázkové Vám představí příběh vítězů, kteří prošli kurzem "Podnikání z pláže" a v současné době pracují na svém byznyse. Všechny účastnice proběhlého webináře mají společnou jednu věc - ženy, které se vydaly za svými sny a rozhodly se dělat, co je baví.

Pro koho je webinář “Podnikání z pláže v praxi“ určen?

Záznam online živého vysílání je vhodný pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak funguje tzv. plážové podnikání především po praktické stránce.

Kteří hosté vystoupí na webináři Stanislavy Mrázkové?

Jak již bylo zmíněno na webináři Stanislavy Mrázkové vstoupí vítězové kurzu "Podnikání z pláže". Některé účastnice své podnikání teprve rozjíždí, jiné podporují již rozběhlý byznys. Na webináři kromě průvodkyně Stanislavy Mrázkové vystoupí Klaudie Fachinelli, Michala Měřínská, Veronika Mašínová, Martina Doubková a Ivana Cikánková.

Jaká témata zazněla na webináři “Podnikání z pláže v praxi“?

Na tomto velice praktickém webináři zaznělo několik podstatných informací, které se mohou stát velkým přínosem i pro Váš život a Váš vlastní příběh. S hosty si Stanislava Mrázková povídala např. o tom:

  • jak objevili téma svého podnikání a zda o sobě pochybovali,
  • s jakými obavy, strachy a nejistoty se museli potýkat, než se pustili do akce,
  • z jakého důvodu se do podnikání z pláže pustili a jaké mají očekávání,
  • kolik energie, úsilí a času do svého podnikání vložili,jaké je skloubení podnikání z pláže a malých dětí a jiné.

Kdo je Stanislava Mrázková?

Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.

Podobné kurzy z kategorie