Návod, jak díky emailu zvýšit prodeje - kniha "Miliónový email"Návod, jak díky emailu zvýšit prodeje - kniha "Miliónový email"0%

David Kirš Kniha: Miliónový emailV titulu od odborníka na online marketing Davida Kirše s názvem "Miliónový email" obdržíte krokový plán, jak s pomocí emailu prodávat více a méně obtěžovat. Techniky, které jsou uvedeny v této knize, používá David Kirš i pro své prodejní webové stránky, které mu za pouhé čtyři roky přivedly na účet více než 55 miliónů Kč.Pro koho je kniha "Miliónový email" určena?Tato tištěná publikace je určena pro podnikatele zaměřující se na oblast online marketingu, kteří chtějí prostřednictvím emailu budovat zákaznickou důvěru.  Co je obsahem titulu “Miliónový email“?Jak již bylo zmíněno, prostřednictvím této knihy obdržíte efektivní návod, jak pomocí emailu oslovit více zákazníků a zvýšit tak Vaše prodeje. Konkrétně se titul "Miliónový email" věnuje tématuosmi-krokový plán směřující ke strategickému využití emailu ve Vašem podnikání,jak vytvořit zajímavý obsah a účinný email,jak vybudovat poctivou a rychlou cestou rozsáhlou databázi kontaktů,jak se vyhnout spamu či dalšímu obtěžování emailem,jakým způsobem automatizovat prodej s pomocí emailu,co znamená cesta zákazníka a komunikační mapa.Tuto knihu můžete získat za 99 Kč + poštovné a jejím zakoupením získáte přístup ke třem revolučním videím na téma10 x více návštěvníků,10 x více kontaktů a 10 x více zákazníků. Kdo je David Kirš?Úspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.
99

Popis

Kniha: Miliónový email

V titulu od odborníka na online marketing Davida Kirše s názvem "Miliónový email" obdržíte krokový plán, jak s pomocí emailu prodávat více a méně obtěžovat. Techniky, které jsou uvedeny v této knize, používá David Kirš i pro své prodejní webové stránky, které mu za pouhé čtyři roky přivedly na účet více než 55 miliónů Kč.

Pro koho je kniha "Miliónový email" určena?

Tato tištěná publikace je určena pro podnikatele zaměřující se na oblast online marketingu, kteří chtějí prostřednictvím emailu budovat zákaznickou důvěru. 

Co je obsahem titulu “Miliónový email“?

Jak již bylo zmíněno, prostřednictvím této knihy obdržíte efektivní návod, jak pomocí emailu oslovit více zákazníků a zvýšit tak Vaše prodeje. Konkrétně se titul "Miliónový email" věnuje tématu

  • osmi-krokový plán směřující ke strategickému využití emailu ve Vašem podnikání,
  • jak vytvořit zajímavý obsah a účinný email,
  • jak vybudovat poctivou a rychlou cestou rozsáhlou databázi kontaktů,
  • jak se vyhnout spamu či dalšímu obtěžování emailem,
  • jakým způsobem automatizovat prodej s pomocí emailu,
  • co znamená cesta zákazníka a komunikační mapa.

Tuto knihu můžete získat za 99 Kč + poštovné a jejím zakoupením získáte přístup ke třem revolučním videím na téma

  • 10 x více návštěvníků,
  • 10 x více kontaktů a
  • 10 x více zákazníků.

Kdo je David Kirš?

Úspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.

Podobné kurzy z kategorie

Seznam abstraktních domén

0.0%
V ebooku naleznete seznam téměř 800 abstraktních domén.

Jak jsem udělal svou první milionovou kampaň

0.0%
Jaká byla první milionová kampaň Pavla Hrdličky? To se dozvíte v tomto webináři.

Ebook: 10 nejčastějších chyb webových stránek

0.0%
Tento ebook na téma "10 nejčastějších chyb webových stránek" Vám pomůže …