"Bez servítek" webinář Adriana Kolka a Jiřího Vokáče Čmolíka"Bez servítek" webinář Adriana Kolka a Jiřího Vokáče Čmolíka0%

Adrian Kolek Webinář: Bez servítekNa Webináři "Bez servítek" se dozvíte, co si Adrian Kolek, průvodce online živým vysíláním, myslí o hostovi Jiřím Vokáči Čmolíkovi. Zda se dané setkání ponese v přátelském duchu či bude plné rivality, se můžete dovědět již tento čtvrtek 4.6.2015 od 20 hod. Můžete se těšit na zajímavá témata.Pro koho je webinář “Bez servítek“ určen?Na tomto webináři se bude mluvit i o tématech jako je např. svět prodeje, uklidnění mysli či jak efektivním způsobem přijít k penězům. Pokud je tedy některé z těchto témat oblastí Vašich zájmů, neváhejte se přihlásit.Co je obsahem webináře "Bez servítek"?Jak již bylo řečeno, v tomto online vysílání se dozvíte, jaký panuje vztah mezi Adriánem Kolkem a Jiřím Vokáčem Čmolíkem. Kromě těchto dvou zmíněných jmen se také můžete těšit na Jana Furiše a Moniku Urbnovou. Na webináři budou rozkryta např. tato témata:zajímavé informace ze světa prodeje,speciální technika pro tlumení bolesti hlavy a uklidnění Vaší mysli,z jakého důvodu poměrně velká část lidí vzdá svoji cestu ještě dříve, než učiní první kroky,jaká pravda se váže ke jménu Jiří Vokáč Čmolík,jak přijít k penězům.V rámci webináře na Vás také čeká speciální překvapení.Kdo jsou Adrian Kole a Jiří Vokáč Čmolík?Adrian Kolek vybudoval nejsilnější strukturu social media marketing v České republice, na Slovenku a v Polsku. Jeho vášní je síťový marketing, inovativní systémy a marketingové strategie. Ve svém volném čase se rád věnuje svým dětem a přítomnosti krásných žen.Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.
Za email

Popis

Webinář: Bez servítek

Na Webináři "Bez servítek" se dozvíte, co si Adrian Kolek, průvodce online živým vysíláním, myslí o hostovi Jiřím Vokáči Čmolíkovi. Zda se dané setkání ponese v přátelském duchu či bude plné rivality, se můžete dovědět již tento čtvrtek 4.6.2015 od 20 hod. Můžete se těšit na zajímavá témata.

Pro koho je webinář “Bez servítek“ určen?

Na tomto webináři se bude mluvit i o tématech jako je např. svět prodeje, uklidnění mysli či jak efektivním způsobem přijít k penězům. Pokud je tedy některé z těchto témat oblastí Vašich zájmů, neváhejte se přihlásit.

Co je obsahem webináře "Bez servítek"?

Jak již bylo řečeno, v tomto online vysílání se dozvíte, jaký panuje vztah mezi Adriánem Kolkem a Jiřím Vokáčem Čmolíkem. Kromě těchto dvou zmíněných jmen se také můžete těšit na Jana Furiše a Moniku Urbnovou. Na webináři budou rozkryta např. tato témata:

  • zajímavé informace ze světa prodeje,
  • speciální technika pro tlumení bolesti hlavy a uklidnění Vaší mysli,
  • z jakého důvodu poměrně velká část lidí vzdá svoji cestu ještě dříve, než učiní první kroky,
  • jaká pravda se váže ke jménu Jiří Vokáč Čmolík,
  • jak přijít k penězům.

V rámci webináře na Vás také čeká speciální překvapení.

Kdo jsou Adrian Kole a Jiří Vokáč Čmolík?

Adrian Kolek vybudoval nejsilnější strukturu social media marketing v České republice, na Slovenku a v Polsku. Jeho vášní je síťový marketing, inovativní systémy a marketingové strategie. Ve svém volném čase se rád věnuje svým dětem a přítomnosti krásných žen.

Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.

Podobné kurzy z kategorie

Jak prodávat zboží na Amazonu díky kurzu Megabyznys

0.0%
Jak prodávat na Amazonu, kurz Megabyznys. Online trénink, pocházející z dílny …

Jak jednoduše vytvořit úspěšný web

0.0%
Zjistěte jak vytvořit dobrou webovou prezentaci, která generuje vysokou …

Jak vytvořit web snadno a rychle s WordPressem

0.0%
Nechcete platit vysoké ceny specializovaným firmám za tvorbu webu? Chtěli …