Video návod "Jak fungují velké internetové kampaně ve faktech"Video návod "Jak fungují velké internetové kampaně ve faktech"0%

Jiří Svoboda Video návod: Jak fungují velké internetové kampaně ve faktechJak již napovídá z názvu video návodu "Jak fungují velké internetové kampaně ve faktech", nahlédnete zde do zákulisí velkých internetových kampaní jako je Email Academy Premium či Neurorestart. Dozvíte se zde především praktické informace, které můžete ihned využít i ve Vašem podnikání. Celým videem Vás bude provázet odborník na online marketing Jiří Svoboda.Pro koho je video návod "Jak fungují velké internetové kampaně ve faktech" určen?Toto video s praktickými informacemi je vhodné pro všechny, kteří se chtějí dozvědět či prakticky uplatnit, vše co je nutné učinit pro úspěšné a fungující internetové kampaňe.Obsah video návodu "Jak fungují velké internetové kampaně ve faktech“Jedná se o přednášku, která proběhla v rámci setkávání SmartCommunity, ve které zjistíte, jak infomarketing funguje v praxi. Konkrétně se můžete těšit na tyto zajímavá tématajak fungují velké internetové kampaně jako Email Academy Premium a Neurorestart,jak vznikl projekt Včíslech.cz,jak propagovat Váš infoprodukt,na co si dát pozor při realizaci info kampaní,jak získat návštěvnost webových stránek, jak placenou tak i neplacenou,co znamená jít do akce a kde a jak učinit první kroky. Kdo je Jiří Svoboda?Jiří Svoboda je podnikatel, který využívá svůj potenciál naplno. Pochází z Náchoda a nyní žije se svou manželkou v poklidné obci nedaleko Prahy. Během svého života stál u mnoha úspěšných projektů. V současnosti se naplno věnuje vlastnímu projektu, na jehož webu se nyní nacházíte, tedy Kurzo.cz, portálu se vzdělávacími kurzy v českém, tak i slovenském prostředí.

Popis

Video návod: Jak fungují velké internetové kampaně ve faktech

Jak již napovídá z názvu video návodu "Jak fungují velké internetové kampaně ve faktech", nahlédnete zde do zákulisí velkých internetových kampaní jako je Email Academy Premium či Neurorestart. Dozvíte se zde především praktické informace, které můžete ihned využít i ve Vašem podnikání. Celým videem Vás bude provázet odborník na online marketing Jiří Svoboda.

Pro koho je video návod "Jak fungují velké internetové kampaně ve faktech" určen?

Toto video s praktickými informacemi je vhodné pro všechny, kteří se chtějí dozvědět či prakticky uplatnit, vše co je nutné učinit pro úspěšné a fungující internetové kampaňe.

Obsah video návodu "Jak fungují velké internetové kampaně ve faktech“

Jedná se o přednášku, která proběhla v rámci setkávání SmartCommunity, ve které zjistíte, jak infomarketing funguje v praxi. Konkrétně se můžete těšit na tyto zajímavá témata

  • jak fungují velké internetové kampaně jako Email Academy Premium a Neurorestart,
  • jak vznikl projekt Včíslech.cz,
  • jak propagovat Váš infoprodukt,
  • na co si dát pozor při realizaci info kampaní,
  • jak získat návštěvnost webových stránek, jak placenou tak i neplacenou,
  • co znamená jít do akce a kde a jak učinit první kroky.

Kdo je Jiří Svoboda?

Jiří Svoboda je podnikatel, který využívá svůj potenciál naplno. Pochází z Náchoda a nyní žije se svou manželkou v poklidné obci nedaleko Prahy. Během svého života stál u mnoha úspěšných projektů. V současnosti se naplno věnuje vlastnímu projektu, na jehož webu se nyní nacházíte, tedy Kurzo.cz, portálu se vzdělávacími kurzy v českém, tak i slovenském prostředí.

Podobné kurzy z kategorie

Smart emailing

0.0%
SmartEmailing. Automatizace procesů je základem pro dosažení efektivní a …

Seoakademie 2014

0.0%
Pronikněte do tajů SEO a posuňte své weby ve vyhledávačích nahoru.

Poznejte cílovou skupinu pomocí ebooku "Tvorba a použití…

93.3%
Ebook: Tvorba a použití person. V ebooku s titulem "Tvorba a použití person" s …
Zdarma