Efektivní email marketing díky kurzu "E-mail ninja"Efektivní email marketing díky kurzu "E-mail ninja"0%

Mário Roženský Email-kurz: E-mail ninjaV současné době se email marketing řadí k nejvýkonnějším prodejním kanálům, ale mnoho z nás ho realizují stále chybně a nepřesně. V kurzu odborníka na online marketing Mária Roženského a Jakuba Čižmaře s názvem "E-mail ninja" se dozvíte, jak email marketing provozovat tak, aby Vám začal vydělávat peníze.Pro koho je email program “E-mail ninja“ určen?Tento online kurz Mária Roženského a Jakuba Čižmaře je pro všechny online podnikatele, kteří chtějí email marketing uchopit efektivně a správně.Co je obsahem kurzu “E-mail ninja“?V programu "E-mail ninja" se naučíte komunikovat s Vašimi zákazníky a účinným způsobem zautomatizovat celý tento proces. Desetidílný kurz Vás provede od samotné přípravy a plánování komunikace, přes tvorbu jednotlivých emailových stránek až po samotnou implementaci emailů. Středem veškeré pozornosti je příjemce emailu a na tento fakt byste němeli při přípravě emailu nikdy zapomínat. Každý email by měl vykazovat dané charakteristiky jako je např. smysluplnost, plánovanost, měřitelnost či automatizovanost. Všechno toto se naučíte v tomto online kurzu, konkrétně Vás Mário Roženský a Jakub Čižmař provede tématyjak začít sbírat kontakty,jak s Vašimi kontakty komunikovat,jak posupovat při přípravě neodolatelného magnetu,jak psát emaily, které budou vykazovat vysokou otevíratelnost,jak Vaši databázi kontaktů efektivně prodávat či jak celý proces email marketingu vhodně automatizovat.Kdo jsou Mário Roženský a Jakub Čižmař?Mário Roženský je úspěšný a zkušený podnikatel, který svou pozornost v posledních letech zaměřuje především na oblast affiliate marketingu. Mário také jako první v podmínkách České republiky spustil český affiliate software a v neposlední řadě vytvořil a spustil jeden z mála českých vzdělávacích programů určený pro obchodníky.Jakub Čižmař se oblasti internetového marketingu věnuje více než šest let. Specializuje se především na efektivní realizaci email marketingu od přípravy až po automatizaci celého procesu. 
990

Popis

Email-kurz: E-mail ninja

V současné době se email marketing řadí k nejvýkonnějším prodejním kanálům, ale mnoho z nás ho realizují stále chybně a nepřesně. V kurzu odborníka na online marketing Mária Roženského a Jakuba Čižmaře s názvem "E-mail ninja" se dozvíte, jak email marketing provozovat tak, aby Vám začal vydělávat peníze.

Pro koho je email program “E-mail ninja“ určen?

Tento online kurz Mária Roženského a Jakuba Čižmaře je pro všechny online podnikatele, kteří chtějí email marketing uchopit efektivně a správně.

Co je obsahem kurzu “E-mail ninja“?

V programu "E-mail ninja" se naučíte komunikovat s Vašimi zákazníky a účinným způsobem zautomatizovat celý tento proces. Desetidílný kurz Vás provede od samotné přípravy a plánování komunikace, přes tvorbu jednotlivých emailových stránek až po samotnou implementaci emailů. Středem veškeré pozornosti je příjemce emailu a na tento fakt byste němeli při přípravě emailu nikdy zapomínat. Každý email by měl vykazovat dané charakteristiky jako je např. smysluplnost, plánovanost, měřitelnost či automatizovanost. Všechno toto se naučíte v tomto online kurzu, konkrétně Vás Mário Roženský a Jakub Čižmař provede tématy

  • jak začít sbírat kontakty,
  • jak s Vašimi kontakty komunikovat,
  • jak posupovat při přípravě neodolatelného magnetu,
  • jak psát emaily, které budou vykazovat vysokou otevíratelnost,
  • jak Vaši databázi kontaktů efektivně prodávat či
  • jak celý proces email marketingu vhodně automatizovat.

Kdo jsou Mário Roženský a Jakub Čižmař?

Mário Roženský je úspěšný a zkušený podnikatel, který svou pozornost v posledních letech zaměřuje především na oblast affiliate marketingu. Mário také jako první v podmínkách České republiky spustil český affiliate software a v neposlední řadě vytvořil a spustil jeden z mála českých vzdělávacích programů určený pro obchodníky.

Jakub Čižmař se oblasti internetového marketingu věnuje více než šest let. Specializuje se především na efektivní realizaci email marketingu od přípravy až po automatizaci celého procesu. 

Podobné kurzy z kategorie

Elite marketing web

0.0%
Nevíte si rady s webovou prezentací svého projektu? Tento kurz vám odhalí …

Automat na peníze s OptimizePressem „snadno a rychle“

0.0%
Zadrhlo se Vám infopodnikání na technickém problému? Nápověda selhává, nervy …

Zákaznická podpora efektivně, automatizovaně díky …

100.0%
Nástroj: SupportBox. Užitečný nástroj pro zefektivnění zákaznické podpory s …