Talkshow "Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamy"Talkshow "Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamy"0%

David Kirš Talkshow: Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamyNa tento čtvrtek 25.6.2015 pro Vás úspěšný podnikatel David Kirš připravil talkshow s názvem "Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamy". Zajímaví hosté z řad podnikatelů se s Vámi podělí o svůj příběh.Pro koho je vysílání "Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamy" určeno?Tato talkshow je určena pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o podnikání či účinných strategiích a také se jimi inspirovat v rámci svého byznysu.Na jaké hosty se můžete těšit?Celým vysíláním Vás bude provázet David Kirš, který bude klást otázky úspěšným podnikatelům s letitou praxí a zkušenostmiStanislavě Mrázkové,Josefu Cvrčkovi aPeterovi Urbancovi.Co bude obsahem talkshow "Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamy"?Dozvíte se zde mnoho plnohodnotných informací. Čeká Vás povídání o moderních a nadčasových marketingových strategiích a technikách. Dále se můžete těšit na otázky, jako jsou napříkladjak děláte reklamu a jakým způsobem o sobě dáváte vědět,jak v současné době podnikáte,co děláte jinak, že Vás klienti vyhledávají sami,jak komunikujete s jednotlivými klienty,jaké používáte užitečné nástroje aproč či kde do dalších let vidíte příležitosti.Kdo je David Kirš?Úspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.
Za email

Popis

Talkshow: Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamy

Na tento čtvrtek 25.6.2015 pro Vás úspěšný podnikatel David Kirš připravil talkshow s názvem "Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamy". Zajímaví hosté z řad podnikatelů se s Vámi podělí o svůj příběh.

Pro koho je vysílání "Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamy" určeno?

Tato talkshow je určena pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o podnikání či účinných strategiích a také se jimi inspirovat v rámci svého byznysu.

Na jaké hosty se můžete těšit?

Celým vysíláním Vás bude provázet David Kirš, který bude klást otázky úspěšným podnikatelům s letitou praxí a zkušenostmi

  • Stanislavě Mrázkové,
  • Josefu Cvrčkovi a
  • Peterovi Urbancovi.

Co bude obsahem talkshow "Jak (se) skvěle prodat i bez předražené reklamy"?

Dozvíte se zde mnoho plnohodnotných informací. Čeká Vás povídání o moderních a nadčasových marketingových strategiích a technikách. Dále se můžete těšit na otázky, jako jsou například

  • jak děláte reklamu a jakým způsobem o sobě dáváte vědět,
  • jak v současné době podnikáte,
  • co děláte jinak, že Vás klienti vyhledávají sami,
  • jak komunikujete s jednotlivými klienty,
  • jaké používáte užitečné nástroje a
  • proč či kde do dalších let vidíte příležitosti.

Kdo je David Kirš?

Úspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.

Podobné kurzy z kategorie

Elite marketing web

0.0%
Nevíte si rady s webovou prezentací svého projektu? Tento kurz vám odhalí …

Virtuální svět - skutečný úspěch

0.0%
Tento video-kurz Vám poodhalí neuvěřitelnou sílu internetu naprosto novým …

VIP Affilák

0.0%
Členství "VIP Affilák" od zkušeného affiláka Michala Majgota svým členům …