Nejobsáhlejší kurz o email marketingu: Email Academy 2.0Nejobsáhlejší kurz o email marketingu: Email Academy 2.00%

David Kirš Online kurz o email marketingu: Email Academy 2.0David Kirš pro Vás připravil již čtvrtý ročník programu "Email Academy 2.0", tentokrát v novém kabátě s novým obsahem. Čeká na Vás celkem pět modulů, ve kterých se dozvíte jednu efektivní cestu pro péči o zákazníky pomocí emailu. Touto cestou Vás David Kirš, tvůrce programu, provede od úplného začátku až po naprostý konec.Co obsahuje kurz  EmailAcademy 2.0 EmailAcademy Online:Sestavebá komunikační mapyJak na správný obsahBudování databázeEmailEfektivní a fungující rozesíláníAutomatizaceJak na správný newsletterStatistikyBonusy k online kurzu zdarma:Vzory a texty emailůVideo trénink Miliónový týmOsobní SmartKouč na 60 dníEmailAcademy Živě seminář na DVDReportáž z 10x Empire z New YorkuJak získat návštěvnost a kupu kontaktů z Facebooku za 48 hodin.Příklady a případové studie miliónových email kampaní. V rámci každého modulu na Vás čekají akční kroky, úkoly a závěrečný test. Po splnění certifikačního dotazníku, obdržíte certifikát experta v oblasti email marketingu. Program Vám také nabízí moderní e-learningový prostor, prostřednictvím kterého získáte skvělý zážitek a vzdělávací prostředí vhodné pro dnešní moderní dobu. Můžete se také těšit na offline zkušenost.Kurz Email Academy 2.0 je určen.Tento online kurz je určen pro podnikatele, kteří se pohybují v oblasti online marketingu a chtějí více nahlédnout do emailu a využít jeho moc i v rámci svých realizovaných podnikatelských aktivit. Autorem kurzu EmailAcademy je David KiršÚspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.
11 798

Popis

Online kurz o email marketingu: Email Academy 2.0

David Kirš pro Vás připravil již čtvrtý ročník programu "Email Academy 2.0", tentokrát v novém kabátě s novým obsahem. Čeká na Vás celkem pět modulů, ve kterých se dozvíte jednu efektivní cestu pro péči o zákazníky pomocí emailu. Touto cestou Vás David Kirš, tvůrce programu, provede od úplného začátku až po naprostý konec.

Co obsahuje kurz  EmailAcademy 2.0

EmailAcademy Online:

 1. Sestavebá komunikační mapy
 2. Jak na správný obsah
 3. Budování databáze
 4. Email
 5. Efektivní a fungující rozesílání
 6. Automatizace
 7. Jak na správný newsletter
 8. Statistiky

Bonusy k online kurzu zdarma:

 1. Vzory a texty emailů
 2. Video trénink Miliónový tým
 3. Osobní SmartKouč na 60 dní
 4. EmailAcademy Živě seminář na DVD
 5. Reportáž z 10x Empire z New Yorku
 6. Jak získat návštěvnost a kupu kontaktů z Facebooku za 48 hodin.
 7. Příklady a případové studie miliónových email kampaní.

V rámci každého modulu na Vás čekají akční kroky, úkoly a závěrečný test. Po splnění certifikačního dotazníku, obdržíte certifikát experta v oblasti email marketingu. Program Vám také nabízí moderní e-learningový prostor, prostřednictvím kterého získáte skvělý zážitek a vzdělávací prostředí vhodné pro dnešní moderní dobu. Můžete se také těšit na offline zkušenost.

Kurz Email Academy 2.0 je určen.

Tento online kurz je určen pro podnikatele, kteří se pohybují v oblasti online marketingu a chtějí více nahlédnout do emailu a využít jeho moc i v rámci svých realizovaných podnikatelských aktivit.

Autorem kurzu EmailAcademy je David Kirš

Úspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.

Podobné kurzy z kategorie

Jak za 15 minut udělat z vašich webových stránek automat na…

0.0%
Ebook je výstižným a stručným návodem jak lze využít fakturační nástroj FAPI …

15 prvních SEO kroků při tvorbě nové stránky

0.0%
Pokud chcete, aby se vaše stránka umisťovala na prvních příčkách vyhledávačů, …

Jak díky videu vybudovat silnou značku

0.0%
Víte jak využít moderní techniky propagace pro vytváření silné a úspěšné značky?