Platforma pro moderní online marketing: Smart SellingPlatforma pro moderní online marketing: Smart Selling0%

David Kirš Platforma pro moderní online marketing: Smart SellingSmart Selling je soubor nástrojů, které Vám umožní na 100 % využít potenciál online marketintgu. Tento systém je další evolucí tzv. "Plážové platformy" Firmy 2.0 obsahující známé aplikace:MioWebSmartemailingFAPI1.WEBOVÉ STRÁNKYProt tvorbu webových stránek je použita šablona pro WordPress s názvem MioWeb. Tato šablona umožňuje vytvářet webové stránky i méně technicky zdatným uživatelům. Navíc je k dispozici ochotná podpora, který s jakýmkoli případným problémem ráda pomůže.2. MULTIKANÁLOVÁ KOMUNIKACEKomunikace platformy Smart Selling je postavena na aplikaci Smartemailing obohacené o další možnosti zasílání informací, jako jsou SMS a brzy i dopisy. Díky tomuto systému můžete efektivně komunikovat, sbírat kontakty a nabízet produkty.3. ONLINE PRODEJ A FAKTURACEO obchodování se stará systém FAPI. Vystavuje faktury, hlídá zaplacení pohledávek a sám odesílá elektronické materiály, jako jsou ebooky nebo přístupy do členských sekcí. Díky FAPI můžete obchodovat 24 hodin denně.4. WEBOVÁ A PRODEJNÍ ANALYTIKAAbyste mohli své obchodování optimalizovat, musíte jej také analyzovat a hledat jeho slabé a silné stránky. K tomu Vám pomůže analytický systém platformy Smart Selling. Díky němu můžete sledovat pohyby návštěvníků na Vašich webových stránkách, konverzní poměry produktů, prodeje atd.Pro koho je platforma Smart Selling určenaTento systém mohou využít nejen uživatelé, kteří doposud nemají vlastní webovou prezentaci s prodejním systémem, ale také uživatelé, kteří už prodejní web mají. Pokud využíváte řešení od Firmy 2.0, můžete si také Smart Selling zakoupit a následně začít využívat jeho rozšířené služby a možnosti.O autorovi platformy Smart SellingÚspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.
15 000

Popis

Platforma pro moderní online marketing: Smart Selling

Smart Selling je soubor nástrojů, které Vám umožní na 100 % využít potenciál online marketintgu. Tento systém je další evolucí tzv. "Plážové platformy" Firmy 2.0 obsahující známé aplikace:

  1. MioWeb
  2. Smartemailing
  3. FAPI

1.WEBOVÉ STRÁNKY

Prot tvorbu webových stránek je použita šablona pro WordPress s názvem MioWeb. Tato šablona umožňuje vytvářet webové stránky i méně technicky zdatným uživatelům. Navíc je k dispozici ochotná podpora, který s jakýmkoli případným problémem ráda pomůže.

2. MULTIKANÁLOVÁ KOMUNIKACE

Komunikace platformy Smart Selling je postavena na aplikaci Smartemailing obohacené o další možnosti zasílání informací, jako jsou SMS a brzy i dopisy. Díky tomuto systému můžete efektivně komunikovat, sbírat kontakty a nabízet produkty.

3. ONLINE PRODEJ A FAKTURACE

O obchodování se stará systém FAPI. Vystavuje faktury, hlídá zaplacení pohledávek a sám odesílá elektronické materiály, jako jsou ebooky nebo přístupy do členských sekcí. Díky FAPI můžete obchodovat 24 hodin denně.

4. WEBOVÁ A PRODEJNÍ ANALYTIKA

Abyste mohli své obchodování optimalizovat, musíte jej také analyzovat a hledat jeho slabé a silné stránky. K tomu Vám pomůže analytický systém platformy Smart Selling. Díky němu můžete sledovat pohyby návštěvníků na Vašich webových stránkách, konverzní poměry produktů, prodeje atd.

Pro koho je platforma Smart Selling určena

Tento systém mohou využít nejen uživatelé, kteří doposud nemají vlastní webovou prezentaci s prodejním systémem, ale také uživatelé, kteří už prodejní web mají. Pokud využíváte řešení od Firmy 2.0, můžete si také Smart Selling zakoupit a následně začít využívat jeho rozšířené služby a možnosti.

O autorovi platformy Smart Selling

Úspěšný podnikatel a zakladatel společnosti Firma 2.0. David Kirš žije v Brně a řadí se k nejlépe placeným internetovým marketérům v prostředí České republiky, kde je držitelem několika online prodejních rekordů. V současné době učí novou generaci podnikatelů, jak si nejen pomocí internetu zjednodušit podnikatelské aktivity.

Podobné kurzy z kategorie

Facebookové strategie psychologie prodeje v kurzu "FB…

97.1%
Video-kurz: FB naruby. Online vzdělávací kurz od experta Martina Mažára s …

Video návod "Jak fungují velké internetové kampaně ve…

0.0%
Video návod: Jak fungují velké internetové kampaně ve faktech. Jak již …
Zdarma

Jak začít na internetu

0.0%
Návod pro začínající podnikatele. Jaké jsou vaše možnosti.