Zefektivněte komunikaci s ebookem "Budování značky na Instagramu"Zefektivněte komunikaci s ebookem "Budování značky na Instagramu"0%

Michal Fiala Ebook: Budování značky na InstagramuV titulu s názvem "Budování značky na Instagramu" se dozvíte 28 užitečných tipů, jak úspěšně začlenit sociální síť Instrgram do Vašeho firemního marketingu. Autorem tohoto ebooku je Michal Fiala, vášnivý online marketér.Pro koho je ebook "Budování značky na Instagramu" určen?Tato publikace zajisté potěší všechny podnikatele, kteří chtějí zefektivnit své podnikání. Ukáže Vám, jak zlepšit komunikaci se svými zákazníky a okolím prostřednictvím rozvíjející se sítě Instagram.Co je obsahem ebooku "Budování značky na Instagramu"?Jedná se o první elektronickou knihu o firemním marketingu realizovanému na Instagramu v podmínkách českého prostředí. V knize naleznete účinné rady, jak Instagram vhodně začlenit do Vašeho online podnikání. Konkrétně na Vás čekají tyto kapitolyproč používat Instagram (výhody, vhodnost použití právě pro Vaši společnost),jak tvořit úspěšné příspěvky (tipy pro tvorbu tokových příspěvků pro efektivní oslovení Vašich zákazníků),nástroje pro správu (základní nástroje pro práci s touto sítí),základní nastavení profilu,jak získat první followery,příklad z praxe.O autorovi ebooku "Budování značky na Instagramu“Autorem této publikace je Michal Fiala, který se pohybuje v oblasti online marketingu. Michalovou specializací jsou sociální sítě se zaměřením na Facebook. V této publikaci Vás ale provede InstagramemInstagramem, protože síla správně namíchaného koktejlu spočívá ve vhodném poměru jednotlivých marketingových kanálů.
Za email

Popis

Ebook: Budování značky na Instagramu

V titulu s názvem "Budování značky na Instagramu" se dozvíte 28 užitečných tipů, jak úspěšně začlenit sociální síť Instrgram do Vašeho firemního marketingu. Autorem tohoto ebooku je Michal Fiala, vášnivý online marketér.

Pro koho je ebook "Budování značky na Instagramu" určen?

Tato publikace zajisté potěší všechny podnikatele, kteří chtějí zefektivnit své podnikání. Ukáže Vám, jak zlepšit komunikaci se svými zákazníky a okolím prostřednictvím rozvíjející se sítě Instagram.

Co je obsahem ebooku "Budování značky na Instagramu"?

Jedná se o první elektronickou knihu o firemním marketingu realizovanému na Instagramu v podmínkách českého prostředí. V knize naleznete účinné rady, jak Instagram vhodně začlenit do Vašeho online podnikání. Konkrétně na Vás čekají tyto kapitoly

  • proč používat Instagram (výhody, vhodnost použití právě pro Vaši společnost),
  • jak tvořit úspěšné příspěvky (tipy pro tvorbu tokových příspěvků pro efektivní oslovení Vašich zákazníků),
  • nástroje pro správu (základní nástroje pro práci s touto sítí),
  • základní nastavení profilu,
  • jak získat první followery,
  • příklad z praxe.

O autorovi ebooku "Budování značky na Instagramu“

Autorem této publikace je Michal Fiala, který se pohybuje v oblasti online marketingu. Michalovou specializací jsou sociální sítě se zaměřením na Facebook. V této publikaci Vás ale provede InstagramemInstagramem, protože síla správně namíchaného koktejlu spočívá ve vhodném poměru jednotlivých marketingových kanálů.

Podobné kurzy z kategorie

Z nuly na sto

0.0%
Jednoduchý prodejní web lze vytvořit během několika hodin. Pokud míte co …

Krotitelé eshopů

0.0%
Zjistěte jak správně rozjet nový eshop a vyvarujte se nejčastějších chyb.

e-book 8+2 důvody, proč (ne)uspořádat online soutěž

100.0%
PROČ a KDY využijete internetovou soutěž pro rozvoj svého podnikáníProjdeme …