Zákaznická podpora efektivně, automatizovaně díky "SupportBoxu"Zákaznická podpora efektivně, automatizovaně díky "SupportBoxu"100%

Mário Roženský Nástroj: SupportBoxUžitečný nástroj pro zefektivnění zákaznické podpory s názvem "SupportBox" pro Vás připravil odborník Mário Roženský. Prostřednictvím tohoto nástroje zjednodušíte, zautomatizujete a delegujete podporu zákazníků či klientů pomocí emailu. Pro koho je nástroj "SupportBox" užitečný?Tento nástroj zajisté ocení všichni podnikatelé, kteří chtějí zjednodušit a především zefektivnit celou oblast zákaznické podpory. O nástroji "SupportBox"Se softwarem "SupportBox" bude Vaše komunikace vypadat zcela jinak. Zákaznická podpora je velice náročná a důležitá součást každého podnikání, proto v sobě nástroj "SupportBox" shrnuje tři důležité vlastnosti jako je rychlost, spokojenost zákazníků a úspora času. Tento nástroj spojuje potřeby Vaše a Vašich zákazníků v jednom. K jeho neopomenutelným charakteristikám zejména patříčeské prostředí a intuitivní ovládání,rychlé zprovoznění v rámci pouhých 5 minut,široké použití, např. na počítačích, noteboocích, tabletech či chytrých telefonech,vysoká přehlednost v emailové komunikaci,dokonalá návaznost,dozor nad komunikací,archivace veškerých emailů a komunikace,automatizace,možnost práce s více emailovými schránkami, všechna data jsou sjednocena na jednom místě,maximální bezpečnost.Nástroj “SupportBox“ a jeho užitečné vlastnosti si můžete vyzkoušet na 14 dní zcela zdarma. O autorovi softwaru “SupportBox“Mário Roženský je úspěšný a zkušený podnikatel, který svou pozornost v posledních letech zaměřuje především na oblast affiliate marketingu. Mário také jako první v podmínkách České republiky spustil český affiliate software a v neposlední řadě vytvořil a spustil jeden z mála českých vzdělávacích programů určený pro obchodníky.
Cena neuvedena

Popis

Nástroj: SupportBox

Užitečný nástroj pro zefektivnění zákaznické podpory s názvem "SupportBox" pro Vás připravil odborník Mário Roženský. Prostřednictvím tohoto nástroje zjednodušíte, zautomatizujete a delegujete podporu zákazníků či klientů pomocí emailu.

Pro koho je nástroj "SupportBox" užitečný?

Tento nástroj zajisté ocení všichni podnikatelé, kteří chtějí zjednodušit a především zefektivnit celou oblast zákaznické podpory.

O nástroji "SupportBox"

Se softwarem "SupportBox" bude Vaše komunikace vypadat zcela jinak. Zákaznická podpora je velice náročná a důležitá součást každého podnikání, proto v sobě nástroj "SupportBox" shrnuje tři důležité vlastnosti jako je rychlost, spokojenost zákazníků a úspora času. Tento nástroj spojuje potřeby Vaše a Vašich zákazníků v jednom. K jeho neopomenutelným charakteristikám zejména patří

 • české prostředí a intuitivní ovládání,
 • rychlé zprovoznění v rámci pouhých 5 minut,
 • široké použití, např. na počítačích, noteboocích, tabletech či chytrých telefonech,
 • vysoká přehlednost v emailové komunikaci,
 • dokonalá návaznost,
 • dozor nad komunikací,
 • archivace veškerých emailů a komunikace,
 • automatizace,
 • možnost práce s více emailovými schránkami,
 • všechna data jsou sjednocena na jednom místě,
 • maximální bezpečnost.

Nástroj “SupportBox“ a jeho užitečné vlastnosti si můžete vyzkoušet na 14 dní zcela zdarma.

O autorovi softwaru “SupportBox“

Mário Roženský je úspěšný a zkušený podnikatel, který svou pozornost v posledních letech zaměřuje především na oblast affiliate marketingu. Mário také jako první v podmínkách České republiky spustil český affiliate software a v neposlední řadě vytvořil a spustil jeden z mála českých vzdělávacích programů určený pro obchodníky.

Podobné kurzy z kategorie

Efektivní nástroj pro Vaši firemní komunikaci “Anabix“

0.0%
Anabix. “Anabix“ představuje moderní internetový nástroj, který Vám umožní …

Jak díky videu vybudovat silnou značku

0.0%
Víte jak využít moderní techniky propagace pro vytváření silné a úspěšné značky?

Jak prodat více díky affiliate marketingu

0.0%
Jak prodat více díky affiliate marketingu . Tištěná kniha s titulem “Jak …