Plážové podnikání v ebooku "8 kroků k podnikání z pláže"Plážové podnikání v ebooku "8 kroků k podnikání z pláže"0%

Stanislava Mrázková Ebook: 8 kroků k podnikání z pláže V ebooku s názvem "8 kroků k podnikání z pláže" se dozvíte, co se skrývá pod pojmem podnikání z pláže a jak to celé funguje. Tento titul pro Vás připravila odbornice na plážové podnikání Stanislava Mrázková. Pro koho je ebook "8 kroků k podnikání z pláže" určen?Tento ebook je pro všechny, kteří se zajímají o oblast online marketingu a chtějí i své podnikání přeměnit na to plážové. O titulu "8 kroků k podnikání z pláže"Pojem podnikání z pláže označuje automatizovaný systém, který nepřetržitě 24 hod. pracuje pro Vás, vydělává Vám peníze či rozšiřuje databázi Vašich kontaktů a Vy tak můžete trávit Váš cenný čas jiným způsobem. V publikaci "8 kroků k podnikání z pláže" se například dozvítevlastní příběh Stanislavy Mrázkové,co to vlastně je podnikání z pláže,jaké jsou dva základní pilíře plážového podnikání čiosm kroků, které Vás dovedou k plážovému podnikání. V ebooku také nechybí několik praktických úkolů, které Vás pomohou nasměřovat na Vaše plážové podnikání.O autorce ebooku "8 kroků k podnikání z pláže"Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.
Za email

Popis

Ebook: 8 kroků k podnikání z pláže

V ebooku s názvem "8 kroků k podnikání z pláže" se dozvíte, co se skrývá pod pojmem podnikání z pláže a jak to celé funguje. Tento titul pro Vás připravila odbornice na plážové podnikání Stanislava Mrázková.

Pro koho je ebook "8 kroků k podnikání z pláže" určen?

Tento ebook je pro všechny, kteří se zajímají o oblast online marketingu a chtějí i své podnikání přeměnit na to plážové.

O titulu "8 kroků k podnikání z pláže"

Pojem podnikání z pláže označuje automatizovaný systém, který nepřetržitě 24 hod. pracuje pro Vás, vydělává Vám peníze či rozšiřuje databázi Vašich kontaktů a Vy tak můžete trávit Váš cenný čas jiným způsobem. V publikaci "8 kroků k podnikání z pláže" se například dozvíte

  • vlastní příběh Stanislavy Mrázkové,
  • co to vlastně je podnikání z pláže,
  • jaké jsou dva základní pilíře plážového podnikání či
  • osm kroků, které Vás dovedou k plážovému podnikání.

V ebooku také nechybí několik praktických úkolů, které Vás pomohou nasměřovat na Vaše plážové podnikání.

O autorce ebooku "8 kroků k podnikání z pláže"

Stanislava Mrázková se řadí k expertkám na oblast online marketingu. Tomuto oboru se věnuje více než devět let. Hlavní myšlenka podnikání Stáni je založena na principu svobodného podnikání a plnění svých snů, proto je v poslední době označována za "podnikatelku z pláže". Pod tímto označením si můžete představit automatizovaný systém prodeje, který za Stáňu pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a generuje peníze. Stáňa tak může pracovat kdy chce, z jakéhokoli místa na světě.

Podobné kurzy z kategorie

Pět tajných triků internetových podnikatelů

0.0%
Co dělají úspěšní internetoví podnikatelé jinak než vy?

Jaké marketingové nástroje použít v roce 2015

0.0%
Čeká Vás série čtyř živých webinářů, které se zaměří na otázku, jaké …

Reklama v placených katalozích

0.0%
Ebook o firemních katalozích je hodnocen jako velice pozitivní a pro firmy …