Ebook "Prodávejte více díky dobře napsaným webovým textům"Ebook "Prodávejte více díky dobře napsaným webovým textům"0%

Jiří Svoboda Ebook: Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textůmDíky ebooku s názvem "Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textům" proniknete do hloubky copywritingu, zejména do online copywritingu, který se zaměřuje na webový obsah. Kromě zajímavých informací na Vás čeká několik praktických úkolů, díky kterým si ověříte Vámi nově získané znalosti v praxi. Pro koho je určen ebook "Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textům"Ebook zajisté potěší všechny, kteří chtějí pomocí copywritingu vylepšit webový obsah a dodat tak textům patřičný náboj, který potěší stávající čtenáře a zároveň přiláká nové.  O titulu “Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textům“Pracovat na copywritingu je pro Vaše webové stránky velice prospěšné, v tomto titulu se dozvíte několik užitečných rad, které Vám pomohou vybudovat důvěru s Vašimi zákazníky a zvýšit návštěvnost webu. V ebooku "Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textům" se konkrétně zaměříte na devět zádad efektivního copywritingu, ve kterém se dozvíte hlavní zásady, které byste měli před a v průběhu psaní dodržovat,užitečné rady, díky kterým Vaše texty ještě více zdokonalíte,Seo copywriting jako užitečný nástroj pro optimalizaci webových stránek, copywriting pro e-shopy s cennými informacemi pro Vaše oslnivé popisky zboží či služeb,praktické úkoly adalší tipy pro inspiraci Vašeho podnikání.O autorovi ebooku “Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textům“Autorem tohoto ebooku je podnikatel Jiří Svoboda, který využívá svůj potenciál naplno. Pochází z Náchoda a nyní žije se svou manželkou v poklidné obci nedaleko Prahy. Během svého života stál u mnoha úspěšných projektů. V současnosti se naplno věnuje vlastnímu projektu, na jehož webu se nyní nacházíte, tedy Kurzo.cz, portálu se vzdělávacími kurzy v českém, tak i slovenském prostředí.

Popis

Ebook: Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textům

Díky ebooku s názvem "Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textům" proniknete do hloubky copywritingu, zejména do online copywritingu, který se zaměřuje na webový obsah. Kromě zajímavých informací na Vás čeká několik praktických úkolů, díky kterým si ověříte Vámi nově získané znalosti v praxi.

Pro koho je určen ebook "Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textům"

Ebook zajisté potěší všechny, kteří chtějí pomocí copywritingu vylepšit webový obsah a dodat tak textům patřičný náboj, který potěší stávající čtenáře a zároveň přiláká nové. 

O titulu “Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textům“

Pracovat na copywritingu je pro Vaše webové stránky velice prospěšné, v tomto titulu se dozvíte několik užitečných rad, které Vám pomohou vybudovat důvěru s Vašimi zákazníky a zvýšit návštěvnost webu. V ebooku "Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textům" se konkrétně zaměříte na

  • devět zádad efektivního copywritingu, ve kterém se dozvíte hlavní zásady, které byste měli před a v průběhu psaní dodržovat,
  • užitečné rady, díky kterým Vaše texty ještě více zdokonalíte,
  • Seo copywriting jako užitečný nástroj pro optimalizaci webových stránek,
  • copywriting pro e-shopy s cennými informacemi pro Vaše oslnivé popisky zboží či služeb,
  • praktické úkoly a
  • další tipy pro inspiraci Vašeho podnikání.

O autorovi ebooku “Prodávejte více díky dobře napsaným prodejním textům“

Autorem tohoto ebooku je podnikatel Jiří Svoboda, který využívá svůj potenciál naplno. Pochází z Náchoda a nyní žije se svou manželkou v poklidné obci nedaleko Prahy. Během svého života stál u mnoha úspěšných projektů. V současnosti se naplno věnuje vlastnímu projektu, na jehož webu se nyní nacházíte, tedy Kurzo.cz, portálu se vzdělávacími kurzy v českém, tak i slovenském prostředí.

Podobné kurzy z kategorie

Práce se systémy pro webináře a videokonference

0.0%
Rozumíte si s technickými prostředky pro videokonference a webináře?

Virtuální svět - skutečný úspěch

0.0%
Tento video-kurz Vám poodhalí neuvěřitelnou sílu internetu naprosto novým …

Jak (ne)vyhodit investici do vlastního webu oknem

0.0%
Investovat velké peníze do tvorby webu nemá smysl, pokud děláte základní chyby